Prontotour: 30. Yılını ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı

Prontotour:  30. Yılını  ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı Prontotour: 30. Yılını ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı

Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden Prontotour, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Turizm Markası’ ödülüne layık görüldü. Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran, Klass Medya Grubu’na teşekkürlerini sunarak alkışlar eşliğinde ödülünü aldı.  

1994 yılında kurulan ve Türkiye’de seyahat trendlerini belirleyen, 98'den fazla ülkeye operasyon düzenleyen ve yurt dışı turlarda Türkiye'nin lider tur operatörü konumunda olan Prontotour, 30. yılını ‘Yılın Turizm Markası’ ödülüyle taçlandırdı. Prontotour adına ödülü almak üzere ünlü iş insanı Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran sahneye yoğun alkışlarla çıktı. Onaran, ödülünü başarılı ve güzel oyuncu Özge Özder'in elinden aldı. Törende açıklamalarda bulunan Ali Onaran, “Her geçen gün daha iyi bir konuma geliyoruz. Bir Türk firması olarak turizmde yön ve trend belirleyici olmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi. Ali Onaran aldığı ödülü Prontotour’da birlikte çalıştığı ekip arkadaşlarına ithaf etti: “Bu ödülü bütün ekip arkadaşlarıma armağan etmek istiyorum. Bu bir ekip başarısı. Yılın Turizm Markası ödülüne bizi layık gören Klass Medya Grubu’na, tüm Prontotour ailesi olarak teşekkür ediyorum.” dedi.

 
Prontotour:  30. Yılını  ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı Ali Onaran
Prontotour:  30. Yılını  ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı Ali Onaran
Prontotour:  30. Yılını  ‘Yılın Turizm Markası’ Ödülüyle Taçlandırdı Özge Özder, Ali Onaran