Power Group 30. Yılını Coşkuyla Kutladı

Power Group 30. Yılını Coşkuyla Kutladı Power Group 30. Yılını Coşkuyla Kutladı

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko tarafından 1992 yılında kurularak yayın hayatına başlayan Power Group, kuruluşunun 30. yılını kutladı.  

30 yıldır müzik sektörünün gelişmesine büyük destek veren Power Group’un yıl dönümü Power FM’de özel bir yayın ve partiyle kutlandı. Toplam 6 saat süren Power FM özel yayını sırasında zaman zaman duygusal anlar yaşandı. Gerek partiye katılan gerekse yayına telefon bağlantısıyla katılan isimler, Türkiye’nin en güçlü özel radyosuna ve müzik televizyonlarına ev sahipliği yapan Power Group’un 30. yaşını kutladı ve anılarını anlattı. Kutlamaya gelmiş geçmiş tüm çalışanların yanı sıra 30 yıl boyunca iz bırakmış DJ’ler, sanatçılar ve müzik sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan 300 kişinin katıldı. Etkinlikte Power FM’in ardından müzik dünyasının büyük destekçileri Power Türk FM, Power Xl, Power Love, Power Türk TV, Power TV, Power Pop, Power Plus FM’in kurulmasının ardından grubun liderliğini dijital platformlarda da sürdüren Power App’in çalışmaları ve başarıları anlatıldı.

Radyonun DJ’leri Mehmet Ali, Dize Su, Burçin Acer, DJ Funky ‘C’, Geveze, Emrah Saka’nın canlı yaptığı yayına, Çağan Yüce, Rana Erkan Tabanca, Zeyno Gönenç, Gülnaz Kudunoğlu, Koray K, Zeynep Everi, Arkın Çelik, Merih Güzelarda gibi bugüne kadar Power FM bünyesinde yayın yapmış isimler de yer aldı. Power FM’in açıldığı gün olan 5 Kasım 1992’de ilk anonsu yapan Hakan Dikmen yine o günkü anonsu yaparak dinleyenleri geçmişe götürdü.

Power FM’in tek Türkçe programı Türkçe Pop’un sunucusu Çağan Yüce, Kenan Doğulu ve Harun Tekin’i konuk alırken, Hasan Can Kaya, Burcu Güneş, Buray, Berna Sağlam Naipoğlu, Cem Pilevneli, Nasuh Mahruki de yayınlara katıldı. Power FM’in kurulduğu yıllarda radyoda haberleri sunan Sedef Kabaş da konuklar arasındaydı. Mustafa Sandal telefonla, Hakan Akay stüdyodan canlı yayına katılarak geçmişte beraber yaptıkları ‘Kırmızı Işık’ programını konuştu. Telefonla yayına bağlananlar arasında Meltem Cumbul, Kürşat Başar, İzzet Öz gibi isimler de yer aldı. Kutlamaya katılanlar arasında; Soner Arıca,
Gökhan Tepe, Aydilge, Barbaros, Arem Özgüç, Cem Yenel, Murat Evgin, Volga Tamöz, Gülsen Karatoprak, Atiye, Ege Balkız, Tuğba Özerk, Meyra, Doğukan Medetoğlu, Melis Kar, Batuhan Kordel, Cem Pilevneli, Alara Eriç, Selin Geçit, Sufle, Ceren Gündoğdu, İkilem, Can Kazaz, Selim Öztürk, Kıvılcım Ural, Feride Hilal Akın, Sagopa Kajmer, David Şaboy, Güliz Ayla, Merih Ermakastar gibi isimler de vardı.

Tüm misafirlerle birlikte kutlama pastasını kesen Cem Hakko, yayına katılanlara ve partiye gelenlere teşekkür etti.


 
Power Group 30. Yılını Coşkuyla Kutladı Kenan Dogulu-Cem Hakko-Hasan Can Kaya
Power Group 30. Yılını Coşkuyla Kutladı Can V. Hakko