Port Film’den Romantik Melodrama ‘Beni Sev’ İçin Geri Sayım Başladı

Port Film’den Romantik Melodrama  ‘Beni Sev’ İçin Geri Sayım Başladı Port Film’den Romantik Melodrama ‘Beni Sev’ İçin Geri Sayım Başladı

Sektöre hızlı bir giriş yapan Port Film, romantik melodrama dalındaki yeni filmi ‘Beni Sev’i Türk sinema izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kalpleri ısıtan bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmde başrolleri ise Cansu Tosun, Tolga Güleç ve Özlem Maden paylaşıyor.  

Film sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak amacıyla 2022 yılında düğmeye basan Port Film, romantik melodrama dalında çektiği ‘Beni Sev’ adlı filmini Türk sinema izleyicisiyle buluşturmak için gün sayıyor.
 
Yücel Müştekin'in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu romantik melodrama 'Beni Sev', iki kadın ve bir adamın arasındaki aşk üçgeni hikayesini konu alıyor. Başrollerini Cansu Tosun, Tolga Güleç ve Özlem Maden’in paylaştığı filmde Cansu Tosun, kasabada yaşayan, rehberlik yapan, komik ve neşeli ‘Yasemin’ karakterine hayat veriyor. Çekimleri Yalova’da gerçekleştirilen filmde Tolga Güleç ise soğuk esprileriyle meşhur ve babasının ölümüyle yapayalnız kalan, daha önce hiç İstanbul dışında yaşamamış olmasına rağmen kasabaya taşınmak zorunda kalan 'Emre'yi canlandırıyor.
‘Beni Sev’in kalpleri ısıtan bir aşk filmi olduğunu söyleyen Port Film Genel Koordinatörü Cengiz Korkmaz, çok yeni bir şirket olmalarına rağmen sektöre son derece iddialı bir giriş yaptıklarını dile getirdi. Korkmaz “İzleyiciye farklı hikayeler sunan, aynı zamanda keyif aldıkları ve eğlenceli anlar yaşatacak filmler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnsanları günlük koşuşturmalardan uzaklaştıracak filmler yapıyoruz. Bunlardan biri de ‘Beni Sev’ oldu. Çok değerli oyuncularla çalıştığımız bu filmi çok yakında özel platformlarda ve TV kanallarında izleme imkânı olacak. Diğer yandan yeni filmlerimiz için de büyük bir çabayla çalışıyoruz” dedi.