Pınar Güve, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Top Modeli” Ödülü’ne Layık Görüldü

Pınar Güve,  “Yılın En İyi Çıkış Yapan Top Modeli”  Ödülü’ne Layık Görüldü Pınar Güve, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Top Modeli” Ödülü’ne Layık Görüldü

Moda dünyasında adını sıkça duyuran Best Model Of Türkiye 2023 üçüncü güzeli Pınar Güve, Best Model Of Türkiye yarışmasındaki başarısının ardından İstanbul’da düzenlenen 100.Yıl Girişimcilik ve Proje Ödülleri gecesinde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Top Modeli” ödülüne layık görüldü. Pınar Güve, bu özel gecenin sonunda yaptığı açıklamada, “Ödüle layık görülmek benim için ayrı bir heyecan. Kendi kategorimde ödül almak çok güzel bir duygu. Bu deneyim benim için unutulmaz oldu.” dedi.  

100.Yıl Girişimcilik ve Proje Ödül Töreni, görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Birçok seçkin davetlinin katıldığı törende, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Top Modeli Ödülü’nü” genç ve başarılı model Pınar Güve aldı. 2023 yılının Best Model Of Turkiye üçüncüsü seçilerek büyük bir başarıya imza atan genç model geceye damgasını vururken yaptığı konuşmada, “Yılın en iyi çıkış yapan top modeli ödülüne beni layık gören 100.Yıl Girişimcilik ve Proje Ödüllerine ve ayrıca beni bu geceye hazırlayan tüm herkese teşekkür ederim” dedi. Çevre Mühendisliği mezunu olan Pınar Güve, gecenin en çok konuşulan ve beğenilen modeli olurken, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalarla podyumlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Duruşundan yürüyüşüne kadar iş, sanat, moda ve sosyal yaşam dünyası konukları tarafından tam not alan başarılı model, gecedeki şıklığı ve zarif yüz hatlarıyla büyük beğeni topladı. Tören sonrasında tebrikleri kabul eden ve yakın dostlarıyla mutluluğunu paylaşan Güve, şık organizasyonun doyasıya tadını çıkardı.