Pınar Eliçe: “Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” Ödülünü Sahnede Muhteşem Bir Gösteri Sunarak Aldı

Pınar Eliçe: “Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” Ödülünü Sahnede Muhteşem Bir Gösteri Sunarak Aldı Pınar Eliçe: “Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” Ödülünü Sahnede Muhteşem Bir Gösteri Sunarak Aldı

Ünlü assolist Pınar Eliçe, Nigella Klass Ödülleri’nin en çok konuşulan isimleri arasındaydı. Gecede ‘Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” ödülünü alan Pınar Eliçe, böyle bir ödüle layık görülmekten gurur duyduğunu söylerken yeni şarkısını da muhteşem performansıyla ilk kez Nigella Klass Ödülleri gecesinde seslendirdi.  

Dilden dile dolaşan şarkıları ve sahne performanslarıyla her döneme damgasını vuran, kısa bir süre önce de müzik dünyasına bomba gibi dönerek performansı ile başarıdan başarıya koşan ünlü assolist Pınar Eliçe, Nigella Klass Ödülleri’ne damgasını vuran isimler arasındaydı. Müzik ve sahne kariyerinin yanı sıra dizi ve film projelerinde yer alan ve televizyon ekranlarındaki başarılı sunuculuğu ile de adından söz ettiren Pınar Eliçe, gecede ‘Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı’ ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Ak Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram’dan alan ünlü sanatçı, böyle bir ödüle layık görüldüğü için gururlu olduğunu söyledi. Sahnedeki başarısını böylesine anlamlı bir ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaşayan Pınar Eliçe, gecede ödülünü aldıktan sonra sahnede yeni şarkısını canlı performans olarak gerçekleştirdi. Güzel sesi ve Seda İnan imzalı elbisesi ile kendisini dinleyenleri mest eden ünlü assolist salonu dolduran konuklardan büyük bir alkış aldı. Törenin sonunda yakın dostlarının tebriklerini kabul eden Pınar Eliçe, kendisini ‘Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı” ödülüne layık gören herkese teşekkür etti.