Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması

Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması

Ünlü Organizasyon firması By Mustafa’nın sahibi Mustafa Bozkurt, oğlu Okyanus Bozkurt, ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan ve iş dünyasının önemli isimlerinden Erol Yükseloğlu, yeni yaşlarını aileleri ve yakın arkadaşlarıyla birlikte Kalamış’ta bulunan Paysage Restaurant’ta muhteşem bir davet ile kutladılar. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ismin katıldığı kutlama keyif dolu anlara sahne oldu.  

Ünlü organizatör Mustafa Bozkurt, oğlu Okyanus Bozkurt, ünlü şair Ahmet Selçuk İlkan ve iş dünyasının önemli isimlerinden Erol Yükseloğlu, yeni yaşlarını yakın dostlarıyla beraber Kalamış’ta bulunan Paysage Restaurant’ta birlikte kutladı. Keyif dolu anların yaşandığı gecede başarılı isimler kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına bol bol teşekkür ettiler. Yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleşen kutlamada Ferman Toprak, Faik Öztürk, Safiye Soyman, Murat Başaran ve Şenol İpek eşliğinde unutulmaz bir gece yaşayan Mustafa Bozkurt, Erol Yükseloğlu, Okyanus Bozkurt ve Ahmet Selçuk İlkan, kendileri için özel olarak hazırlanan pastaların mumlarını alkışlar arasında üfleyerek güzel dileklerde bulundular. Gecenin önemine istinaden Mustafa Bozkurt, “Tüm sevdiklerimiz bir arada. Bu bizim için çok kıymetli ve önemli. İyi ki varlar ve yanımızdalar. Ailelerimize ve sevdiklerimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.  Konuşmanın ardından konuklara yaş pastadan ikram edilirken başarılı iş adamı Mustafa Bozkurt, oğlu Okyanus Bozkurt ile birlikte yaptığı Zeybek ile geceye damga vurdu. Dostlarıyla keyif dolu anlar yaşayan ve bolca sohbet eden başarılı isimler, yakın arkadaşlarıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenerek unutulmaz bir doğum günü yaşadılar.
 
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Erol Yükseloğlu-Ahmet Selçuk İlkan-Mustafa Bozkurt
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Faik Öztürk-Safiye Soyman
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Hilal-Ferman Toprak
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Okyanus-Seda- Mustafa Bozkurt
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Şenol İpek-Mustafa Bozkurt-Okyanus Bozkurt-Erol Yükseloğlu-Lütfü Sapmaz-Ahmet Selçuk İlkan-Edip Atçı
Paysage Kalmış’ta Dörtlü Doğum Günü Kutlaması Muammer-Fisun Kapucuoğlu