Paylaşımı Ortalığı Karıştırmıştı! Şarkıcı Özgün’den Yeni Açıklama

Paylaşımı Ortalığı Karıştırmıştı! Şarkıcı Özgün’den Yeni Açıklama Paylaşımı Ortalığı Karıştırmıştı! Şarkıcı Özgün’den Yeni Açıklama

Şarkıcı Özgün, prodüktörlüğünü Hayrettin Güneş’in  üstlendiği “Selamsız” isimli yeni çalışmasını Grand Müzik etiketiyle hayranlarının beğenisine sundu.Şarkısı çıkınca bir paylaşımda bulunan Özgün’ün başına gelmeyen kalmadı. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan şarkıcının "Bunca şeyden sonra bize ayrılık kararı yakışmadı" yazılı bir paylaşım yapması akıllara boşanacağı iddiasını getirmişti.Çıkan haberlerin ardından bir açıklama yapan Özgün, "Şarkımızın sözünü paylaştık. Yanlış anlayanlar olmuş. Sıkıntı yok arkadaşlar” ifadelerini kullanmıştı.  

Hala İnanmayanlar  Var

Yaptığı açıklamaların ardından bazı çevrelerin tatmin olmadığını dile getiten Özgün,
”Arkadaşlar hala inanmayanlar var.Açıklama yapmama rağmen ne zaman boşanıyorsunuz mesajları alıyorum.Yapmayın sadece şarkı sözlerimi paylaştım.Okullar tatil oldu eşim,oğlum ve ben şuan tatildeyiz.Evliliğim çok şükür yıllardır olduğu gibi muhteşem gidiyor.Buradan tekrar ve son kez söylüyorum.Boşanma,ayrılma ve benzeri şeyler yok” dedi.