Ömer Faik Sağun : ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ Ödülüne Layık Görüldü

Ömer Faik Sağun :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ Ödülüne Layık Görüldü Ömer Faik Sağun : ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ Ödülüne Layık Görüldü

Kurduğu OFS Clinic ile burun estetiği alanında Türkiye’nin sayılı hekimleri arasına giren ve sayısız hastayı hayal ettiği görünüme kavuşturan Dr. Ömer Faik Sağun, Nigella Klass Ödülleri gecesine damgasını vuran isimlerden birisi oldu. Gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla ve dünya çapında açmış olduğu şubelerle dikkatleri çeken başarılı doktor, ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ ödülüne layık görüldü.  

Burun estetiği konusunda Türkiye’nin en başarılı isimleri arasında yer alan, kaliteli cerrahi uygulamalarıyla danışanlarına daima doğal bir güzellik sunan ve kurucusu olduğu OFS Clinic ile İngiltere, Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde şube açarak dünya çapında üne kavuşan Ömer Faik Sağun, ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ ödülüne layık görüldü. Geceye damgasını vuran Ömer Faik Sağun’a ödülünü, Richmond Nua Sapanca Welness Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Belgin Aksoy takdim etti. Ödüle layık görülmenin kendisi için eşsiz ve gurur verici olduğunu ifade eden Dr. Ömer Faik Sağun, bundan sonra da alanının en iyisi olarak kalmak için çalışmaya devam edeceğini söyleyerek tasarım ödül yüzüğünü de taktıktan sonra konuşmasını yaptı ve alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı. Geceye katılan meslektaşları tarafından tebrik edilen başarılı doktor daha sonrasında after party etkinliğine geçerek yakın dostlarıyla birlikte kutlama yaptı.

 
Ömer Faik Sağun :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ Ödülüne Layık Görüldü Belgin Aksoy, Ömer Faik Sağun
Ömer Faik Sağun :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci Doktoru’ Ödülüne Layık Görüldü Ömer Faik Sağun