Oligark İstanbul, Tüm Enerjisiyle Yaza Hazır

Oligark İstanbul, Tüm Enerjisiyle Yaza Hazır Oligark İstanbul, Tüm Enerjisiyle Yaza Hazır

İstanbul’un en gözde yeme-içme, eğlence ve etkinlik mekanı Oligark İstanbul, tüm enerjisiyle yaz sezonuna hazır. Denize sıfır konumu, eşsiz boğaz manzarası ve eğlence anlayışına getirdiği yepyeni solukla İstanbul’un en gözde mekanlarından Oligark İstanbul, şık dekorasyonu, farklı mutfak alternatifleriyle olduğu kadar sürpriz etkinlikleriyle ve DJ performanslarıyla İstanbul gece hayatını hareketlendirmeye devam ediyor.  

Kuruçeşme’de boğaza sıfır, 5 bin metrekarelik alanda konumlanan Oligark İstanbul, dünya mutfağının en leziz tatlarına sahip restoranları ve sınırsız eğlence vaat ettiği yazlık gece kulübü ile konuklarını ağırlarken yıl boyu düzenlediği sürpriz etkinlikleri ile de misafirlerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor.  
Yaz boyunca misafirlerine farklı bir İstanbul deneyimi yaşatan ve deniz yoluyla da ulaşım sağlanabilen Oligark İstanbul, bünyesinde bulunan restoranlar ve gece kulübünün dışında lounge barıyla da oldukça ilgi görüyor. Yaz boyu hem kulaklara hem de damaklara hitap eden Oligark Lounge Bar’da chill out müzik ve özel kokteyller eşliğinde güneşin batışına tanık olabilir, ardından yazlık kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar müzik ve eğlencenin tadına varabilirsiniz.