Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak

Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının en başarılı isimleri Nigella Klass Ödülleri 2024 için geri sayıma başladı. Birbirinden önemli isimlerin ödüllerine kavuşacağı bu özel gece için heyecan dolu bekleyiş devam ederken gecenin detayları için çalışmalar Klass ekibi tarafında titizlikle sürdürülüyor. Türkiye'nin en prestijli dergisi Klass Magazin’in 6 Mayıs 2024 tarihinde 3. kez gerçekleştireceği Nigella Klass Ödülleri Gecesi’nde Türkiye’nin en seçkin isimleri buluşacak. Türkiye’nin ‘en iyileri’nin ödüllendirileceği bu büyük gece ile yıl boyunca girişimleri ve başarılarıyla ses getiren isimler ödüllerine kavuşurken Türkiye’nin en prestijli network kulüplerinden ‘Yüzüklüler Kulübü’ne adım atacaklar.  

Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin ödüllendirileceği Nigella Klass Ödülleri 2024’ün detayları belirlenmeye başladı. Büyük heyecanla beklenen ödül töreni 6 Mayıs 2024 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşirken gecenin sunuculuğunu ise daha önce birçok önemli etkinliğin sunuculuğunu başarıyla üstlenen ve alanının en iyi isimlerinden birisi olan Ece Sükan üstlenecek. Her yıl olduğu gibi birbirinden özel sahne şovlarıyla renklenecek gecede iş, sanat, sağlık, güzellik, mücevher, mobilya ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimleri 50 farklı kategoride ödül alacak. Sektöründe öne çıkan, girişimcilikleriyle örnek olmuş isimler bu prestijli gecede yer alarak ve Nigella Klass Ödülleri 2024 gecesinde ödülüne kavuşarak başarılarını tüm Türkiye’ye kanıtlayacaklar. Türkiye’nin en iyi marka ve isimlerinin ödüllerine kavuşacağı gecenin ardından ise davetliler coşkulu bir ‘After Party’ ile gecenin tadını çıkarmaya devam edecek. Swissôtel The Bosphorus’da yer alan ve İstanbul’un en iddialı mekanlarından Gabbro Resto – Bar’da gerçekleşecek partide konuklar müzik ve dansın keyfini çıkaracaklar.

200 METRELİK KIRMIZI HALI GEÇİDİ KONUKLARI ‘OSCAR’ TÖRENİNE GÖTÜRECEK
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi davetliler 200 metrelik kırmızı halı geçidinden geçerek kokteyl alanına ulaşacaklar. Bu yıl kırmızı halı geçidinde konukları görsel şovlar karşılarken fotoğraf ve video çekimleriyle de ‘Oscar’ töreninde hissedecekler. Gecede konuklar için dresscode olarak ‘creative black tie’ belirlenirken, davetliler girişten itibaren yapılacak olan kırmızı halı röportajlarında gece ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşacak. Kırmızı halı röportajları sponsor markaların logo ve isimlerinin yer aldığı backdrop’un önünde gerçekleşirken Türkiye’nin en ünlü isimleri bu röportajları sosyal medya hesaplarında da paylaşacak.

GÖRSEL ŞOVLAR VE DANS GÖSTERİLERİ KONUKLARA UNUTULMAZ BİR AKŞAM YAŞATACAK
Daha önce hiçbir organizasyonda benzeri yapılmayan, nefes kesecek özel dans ve ışık gösterileri davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken törene de apayrı bir hava katacak. Gösterilerin ardından konuklar 35 metrelik benzersiz bir sahne önünde kendileri ve misafirleri için özel olarak hazırlanan masalarda töreni izlerken, gecede konuklara Swissotel The Bosphorus-İstanbul’un mutfağından şık bir menü sunulacak.

NİGELLA, GÜÇLÜ BİR İŞ BİRLİKTELİĞİYLE GÖRKEMLİ GECENİN İSİM SPONSORU OLDU
Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden, ihracat hacmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken ve Türkiye’nin doğrudan pazarlama markası olan Nigella, bu özel gecenin isim sponsoru olarak Nigella Klass Ödülleri 2024’e güç kattı. Türkiye’de yetişen ve en değerli bitkilerden olan Çörek Otu’nu dünyaya tanıtan bunun yanı sıra Çörek Otu’nun mucizevi etkilerini gün yüzüne çıkartan Nigella Kurucusu Fatih Eke ve Alyalina Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Eke bu önemli gecenin daha da görkemli olması ve Nigella’nın tüm Türkiye’de tanınması için gecenin isim sponsorluğunu üstlendiler. 6 Mayıs 2024’te gerçekleşecek törende Nigella adını daha büyük kitlelere ulaştırmanın da kendileri açısından çok önemli olduğunu belirten Fatih Eke ve Nazan Eke, aynı zamanda Yüzüklüler Kulübü gibi önemli bir oluşumun bir parçası olmaktan da mutluluk duyacaklarını söyledi.

NİGELLA KLASS ÖDÜLLERİ GECESİ, KLASS TV YOUTUBE KANALI VE KLASSMAGAZİN İNSTAGRAM HESABINDAN CANLI OLARAK YAYINLANACAK
Büyük ses getirecek olan Nigella Klass Ödülleri 2024 gecesini yalnızca gecenin davetlileri değil, aynı zamanda dileyen herkes sosyal medya mecraları üzerinden anbean takip edebilecek. 25 kişilik profesyonel bir çekim ekibinin görev yapacağı Nigella Klass Ödülleri Gecesi, Klass TV YouTube kanalı ve ‘klassmagazin’ Instagram sayfası üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Büyük bir heyecanla beklenen Klass Ödülleri Gecesi sadece solonu dolduran konuklara değil, aynı zamanda ekranları başındaki izleyicilere de keyif ve heyecan dolu bir gece yaşatacak.


 
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Aslıhan Karalar, Ebru Akel, Orlando Carlo Calumeno
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Çağla Şıkel, Haydar Çolakoğlu
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Ebru Akel, Melec Çakmak, Yüksel Mermer
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Muammer Kapucuoğlu-Burcu Esmersoy
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbe
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Belgin Aksoy-Saffet Çerçi
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Ebru Akel, Enrico Macias
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Enrico Macias, Erkan Özerman, Muammer Kapucuoğlu, Ebru Akel
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Kubat-Sevim Aydın
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Muammer Kapucuoğlu
Nigella Klass Ödülleri ,2024 Oscar Törenlerini Aratmayacak Bir Gece Olacak Öznur Yakın-Pervin Ersoy