Nigella Klass Ödülleri 2024

Nigella Klass Ödülleri 2024 Nigella Klass Ödülleri 2024

Türkiye’nin Oscar Gecesi Yine En İyileri Buluşturacak 2005 yılından bu yana her ay iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının nabzını tutan ve 20. yaşına ‘merhaba’ demeye hazırlanan Klass Medya Grubu, 6 Mayıs 2024 tarihinde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da 3. kez düzenlenecek olan Klass Ödülleri 2024 ile bir kez daha sektörlerinin en iyilerini ‘Türkiye’nin Oscar Gecesi’nde buluşturmaya hazırlanıyor. Nigella isim sponsorluğunda gerçekleşecek olan Nigella Klass Ödülleri 2024 yine birbirinden özel sürprizlerle iş, sanat, cemiyet ve siyaset dünyasının ünlü isimlerini ağırlayacak.  

2 yıldır Türkiye’nin önde gelen isimlerinin akın ettiği, yılın en başarılı iş insanları ile markalarının ödüllendirildiği muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen Klass Ödülleri, bu yıl da büyük bir heyecana sahne olacak. 6 Mayıs 2024 tarihinde daha önceki yıllarda olduğu gibi Swissotel The Bosphorus İstanbul’un muhteşem ambiyansında gerçekleşecek olan Nigella Klass Ödülleri 2024’te iş dünyasının birçok sektöründen başarılı isimlerin yanı sıra sanat ve spor alanında da fark yaratan isimler 50 kategoride ödüllendirilecek. Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerin yanı sıra sosyal yaşam dünyasından seçkin 400 önemli ismin konuk olarak yer alacağı tören büyük sabırsızlıkla beklenirken önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da görsel anlamda Türkiye’nin en sıra dışı şovlarına ev sahipliği yaparak konuklarına görkemli bir gece sunacak.

NİGELLA KLASS ÖDÜLLERİ 2024 ŞOVLARIYLA DA ÇOK KONUŞULACAK
Nigella Klass Ödülleri 2024’ün en iddialı şovlarından biri de geçtiğimiz yıl olduğu gibi 200 metrelik kırmızı halı seremonisi olacak. 200 metrelik kırmızı halıda yürüyen davetliler bir yandan objektifler tarafından görüntülenirken Türkiye’nin önemli markalarının yer alacağı ‘photowall’ alanlarında sosyal medya fotoğrafları çektirebilecek. Seremonide tüm konuklar için dresscode olarak ‘creative black tie’ belirlenirken gece şıklık yarışına da sahne olacak. Geçtiğimiz yıllarda gerek ışık şovları gerek tören öncesi yapılan dans gösterileri ile konuklarına eşine az rastlanır bir seyir sunan Nigella Klass Ödülleri, 6 Mayıs gecesinde benzeri olmayan nefes kesecek özel dans ve ışık gösterileriyle de yine çok konuşulacak. Gösteriler sonrası Swissotel The Bosphorus-İstanbul’un mutfağından davetliler için özel olarak hazırlanmış şık menünün tadını çıkaracak olan konuklar ayrıca görkemli dijital sahne önünde kendileri ve misafirleri için özel olarak hazırlanan masalarda da keyifli saatler geçirebilecek.

ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLEN İSİMLER TÜRKİYE’NİN EN PRESTİJLİ KULÜPLERİNDEN “YÜZÜKLÜLER KULÜBÜ”NÜN DAİMİ ÜYESİ OLACAKLAR
Swissotel The Bosphorus-İstanbul’un görkemli ambiyansında ödül almaya hak kazanan isimlere özel olarak tasarlanacak olan ve üzerinde Klass Magazin’i sembolize eden ‘K’ harfinin yer aldığı bir ödül takdim edilecek. Ödülle beraber Klass ayrıcalığıyla hazırlanan ve kişilerin başarılarını bir aksesuar olarak üzerlerinde taşımaları için tasarlanan özel ödül yüzükleri de ödüle layık görülen isimlere hediye edilecek. Özel tasarım yüzükler, ödül alan her bir kişinin parmak ölçümlerine göre hazırlanarak ayrıcalıklı olmanın zirvesini yaşatacak. Gümüş renginde olacak olan yüzüğün üzerinde Klass logosu, ödülün kategorisi ve kişinin ismi de yazılı olacak. Ödül alan kişiler özel geceyi ve başarılarını ölümsüz kılan aksesuara sahip olmanın yanı sıra Türkiye’nin en önemli ve en başarılı iş insanlarının dahil olduğu ‘Yüzüklüler Kulübü’ne de üye olma fırsatını yakalayacak.

HER YIL YENİ ÜYELERLE BÜYÜYEN YÜZÜKLÜLER KULÜBÜ YENİ İŞ BİRLİKLERİNE İMKAN SUNACAK
Nigella Klass Ödülleri’nde ödüle layık görülerek ‘başarı yüzüğünü’ takmaya da hak kazanan isimler, sadece Klass Ödülleri’nde ödüle kazanan isimlerin katılabildiği kapalı bir grup olan Yüzüklüler Kulübü’ne üye olma şansını elde edecek. Türkiye’nin en görkemli ve şık ödül töreninde ödül alan isimlerin bir network ağında birleştirilmesi amacıyla kurulan ve her biri kendi sektörlerinin başarılı temsilcisi olan iş insanlarından oluşan Yüzüklüler Kulübü’nde seçkin üye sayısı da her yıl artacak birbirinden değerli üyeler yeni iş antlaşmaları yapacak. Sektörlerinin en iyileri arasına adlarını yazdıran isimlerin bir araya gelerek tanışacakları bir ortam sunan, yeni iş birlikleri ve oluşumlar için toplantıların gerçekleşeceği Yüzüklüler Kulübü, üyelerine ve her yıl yeni katılan üyelerine büyük fırsatlar sunacak.

NİGELLA, GÜÇLÜ BİR İŞ BİRLİKTELİĞİYLE GÖRKEMLİ GECENİN İSİM SPONSORU OLDU
Kurulduğu günden bugüne doğrudan pazarlama sektöründe Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden ve ihracat hacmiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Nigella NWork İnternational, bu özel gecenin isim sponsoru olarak Nigella Klass Ödülleri 2024’e güç kattı. Türkiye’de yetişen ve en değerli bitkilerden olan Çörek Otu’nu dünyaya tanıtan bunun yanı sıra Çörek Otu’nun mucizevi etkilerini gün yüzüne çıkartan Nigella NWork İnternational Kurucusu Fatih Eke, Nigella Alyalina Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Eke “Klass Ödülleri 2 yıldır takip ettiğimiz bir ödül töreni. İhtişamının yanı sıra objektif tutumu ile Türkiye’nin en önemli markalarını ve isimlerini özel bir gecede buluşturan Klass Ödülleri’ne destek olmaktan ve bu törenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.” diyerek iş birlikteliğinin kendileri açısından da çok değerli olduğunu belirtti. 6 Mayıs 2024’te gerçekleşecek törende Nigella adını daha büyük kitlelere ulaştırmanın da kendileri açısından çok önemli olduğunu belirten Fatih Eke ve Nazan Eke, Klass Ödülleri ile olan iş birliğinin uzun yıllar devam etmesini hedeflediklerini de sözlerine ekledi.


 
Nigella Klass Ödülleri 2024 . Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbek
Nigella Klass Ödülleri 2024 Aslıhan Karalar, Ebru Akel, Orlando Carlo Calumeno
Nigella Klass Ödülleri 2024 Belgin Aksoy-Saffet Çerçi
Nigella Klass Ödülleri 2024 Çağla Şıkel, Haydar Çolakoğlu
Nigella Klass Ödülleri 2024 Ebru Akel, Enrico Macias
Nigella Klass Ödülleri 2024 Ebru Akel, Melec Çakmak, Yüksel Mermer
Nigella Klass Ödülleri 2024 Evrim Alasya, Adem Atmaca
Nigella Klass Ödülleri 2024 Muammer Kapucuoğlu, Ebru Akel
Nigella Klass Ödülleri 2024 Kubat-Sevim Aydın
Nigella Klass Ödülleri 2024 Murat-Nil Aygen
Nigella Klass Ödülleri 2024 Oktay Kaynarca-Hilal Suerdem
Nigella Klass Ödülleri 2024 Muammer Kapucuoğlu-Burcu Esmersoy
Nigella Klass Ödülleri 2024 Yaşar Aşçıoğlu, Defne Samyeli
Nigella Klass Ödülleri 2024 Zahide Yetiş-Murat Tibuk