Nevşah Fidan’ın Nefes Tekniği Etkinliği Sultan Sarnıç’ta Gerçekleşti…

Nevşah Fidan’ın Nefes Tekniği Etkinliği Sultan Sarnıç’ta Gerçekleşti… Nevşah Fidan’ın Nefes Tekniği Etkinliği Sultan Sarnıç’ta Gerçekleşti…

20 yıllık insan davranış reformisti ve emsalsiz bir uzmanlık geçmişi ile nefes ve davranış bilimleri alanında üst seviyede saygı duyulan bir lider. Araştırmacı kişiliğinin yanı sıra 9 çok satan kitabın yazarı, bloger, uluslararası bir eğitmen, konuşmacı ve dünya çapında birçok okulda fakülte üyesi.

Sessizlik sırasında beynimiz yalnızca içsel ve dışsal bilgileri toparlayarak bilinç düzeyimizi arttırmıyor, aynı zamanda kendimizle ilgili farkındalığımızın artmasını da sağlıyor. Dikkatimizi dağıtan bir gürültü ya da iş olmadığı zamanlarda odağımız kendimize ve dış dünyaya yoğunlaşıyor ve adeta beynimiz hiç olmadığı kadar özgürleşiyor.

Yaratıcılık, meditasyon ve derin düşünme yaşamımıza İlahi Düzen’i getirir. Böylelikle kaderimiz ile hizada, güç, sevgi, huzur, sağlık, bolluk, bereket ve başarı içerisinde bir yaşam yaşarız.

İşte sessizlik devrimi çalışması tam olarak burada hayatınıza dokunuyor. Nevşah  Fidan’nın modorötörlügünde  içimize dönüp kendi sesimizin sessizliğini dinleyip kaderimiz, özümüz ile evrensel düzende hizalama ile ufkumuzda yeni yerleri Sultan Sarnıçta yapılan etkinlikte keşfettik.

Etkinliğe katılan isimler  ; Betül DEMİR, Elif GöNLüM ,Yeşim MUTLU  ve organizasyonda emeği geçen Şele Pr ‘ın kurucusu ve yöneticisi  Gülay ŞELE ve diğer özel isimlerle muhteşem ve bir o kadar etkileyici bir ana şahit olduk . Gece boyunca bize enstrümanlarıyla eşlik eden  mini clasik müzik dinletisini de geceye güzel bir dokunuş bıraktı.