Navitas Spa Sarnıç Büyülü Bir Atmosferde Eşsiz Spa Keyfi

Navitas Spa Sarnıç  Büyülü Bir Atmosferde  Eşsiz Spa Keyfi Navitas Spa Sarnıç Büyülü Bir Atmosferde Eşsiz Spa Keyfi

16 yılı aşkın uluslararası spa deneyimiyle konuklarına olağanüstü deneyimler yaşatan Navitas Spa & Sports, Sultanahmet'in kalbinde bulunan Navitas Spa Sarnıç ile de egzotik Orta Asya masajlarını profesyonel ekipler eşliğinde uygulayarak pek çok hizmet seçeneğini misafirlerine sunuyor.  


Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışıyla Navitas Spa & Sports standartlarınızı çok yükseltecek. Yoğun ve hareketli hayat temposunda geçen günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden arınmanın adresi olan Navitas Spa Sarnıç, spa merkezinin girişinden çıkışına kadar sizlere eşlik ederek en uygun bakım programları ile hizmet veriyor. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlar ile yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve dinlendirecek, stresten uzaklaştıracak.

Navitas Spa Sarnıç, Sultanahmet'in Kalbinde ve 1.500 Yıllık Tarihi Sarnıcın İçinde Kişiye Özel Hizmet Veren Eşi Benzeri Olmayan Bir Merkez

Sultanahmet'in kalbindeki Hagia Sofia Mansions İstanbul, Curio Collection by Hilton Otel’de 1.500 yıllık tarihi sarnıcın içinde modern bir spa merkezine de ev sahipliği yapıyor. Navitas Spa Sarnıç, kişiye özel hizmet veren ve eşi benzeri olmayan bir merkez. Burada üst düzey pek çok hizmet sunuluyor. Masaj terapileri ruh, beden ve akıl uyumuna odaklanıyor ve egzotik Orta Asya masajlarını profesyonel ekipler uyguluyor. 13 farklı masaj ve bakım paketi sunan Navitas Spa Sihr-i Sarnıç’da sıklıkla tercih edilen bakımlar arasında Uzak Doğu, İsveç, Aromaterapi, Mum, Sultan, Sıcak Taş masajı ve Sihr-i Sarnıç çift terapi paketleri yer alarak misafirlerine unutulmaz anlar sunuyor.

Dinlenmeye ve Yenilenmeye Davetlisiniz
Navitas Spa, kalite ve lüks konforu bir arada sunan Hilton Mall Of İstanbul içerisinde de hizmet veriyor. Burada birçok spa merkezinden farklı bir konsept ile müşterilerine hizmetlerini sunan Navitas Spa’da geçireceğiniz her saniye, sizlere ayrıcalıklı spa kültürünü doyasıya yaşatıyor. Spa bünyesinde yer alan masaj odaları, hamam, sauna, buhar odası, cilt bakımı, tuz odası, özel V.I.P masaj bölümü, spor salonu, kapalı havuz ve merkezinde geçireceğiniz saatlerde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissetmenizi sağlıyor. Yorgunluğunuzu atmanın, yenilenmenin ve kendinizi yeniden doğmuş hissetmenin ayrıcalıklarını Navitas Spa Hilton MOI ile tadacaksınız, birbirinden özel sunumlar eşliğinde daha önce hiç tatmadığınız bir spa deneyimi yaşayacaksınız.