Murat Tüzel : Turizm Sektörünü Bir Araya Getirdi

Murat Tüzel :  Turizm Sektörünü Bir Araya Getirdi Murat Tüzel : Turizm Sektörünü Bir Araya Getirdi

Turizm dünyasının önemli isimleri, TZL SUITES Nişantaşı Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tüzel ev sahipliğinde bir araya geldi. Nişantaşı'ndaki TZL Suites Otel’de bir araya gelen sektör duayenleri, turizm sektöründeki sorunlara yönelik çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Etkinliğe, turizm sektörünün önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi.  

Turizm sektörünün önde gelen isimleri, İşletmeci Murat Tüzel'in ev sahipliğinde Nişantaşı'ndaki TZL Suites Otel'de bir araya geldi. Etkinliğe TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, TURSAV Vakfı Başkanı Çetin Gürcün, TÜRSAB İstanbul Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Dr. Yüksel Türemez, EURASIA Tourism Genel Müdürü Günnur Diker, UNIVERSAL Turizm Genel Müdürü Mustafa Yalçın ve turizm sektörünün temsilcileri katıldı. Turizm sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulunan katılımcılar, etkinlik sonunda toplu fotoğraf çekimi yaptı. TZL Suites Hotel çalışanları da etkinlikte konukları alkışlarla karşıladı. TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, “Türkiye’nin ekonomik olarak zayıfladığı bir dönemde sektörümüzün önemi herkes tarafından bilinmektedir. Ödemeler dengesinin lokomotifi olan turizm sektörü ve onun en önemli temsilcisi seyahat acentelerimiz inanıyorum ki bu senede gücünü gösterecektir.” sözleriyle iktisat ve turizmin önemini vurguladı.

TURİZM SEKTÖRÜNÜN DUAYEN İSİMLERİ TZL SUITES’TE BİR ARAYA GELDİ

Başarılı İşletmeci Murat Tüzel, etkinlikte turizm acentesi yöneticilerini ve turizm yazarlarını bir araya getirerek sektördeki gelişmeleri ele aldı. TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve turizm sektörünün önemli isimleri, turizm sektöründeki sorunlara yönelik çözüm önerilerini paylaştı. TÜRSAB Boğaziçi BTK Başkanı Yüksel Türemez, etkinliğe ilişkin görüşlerini, “TÜRSAB Boğaziçi BTK olarak bölgemiz acentalarıyla TZL SUIT Nişantaşı Hotel'de sezon değerlendirmesi yapmak ve acentelerimizle birlikte olmak için güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Bölgemizden elli acentemizin katıldığı etkinlikte sezonun stresini atarak keyifli bir gece geçirme fırsatı elde ettik.” diyerek paylaştı. Etkinliğe katılan TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya'ya teşekkür eden BTK Başkanı, “Başkanımızın katılımı tüm acenteci dostlarımızda memnuniyet yaratmıştır. Başkanımıza sizler vasıtasıyla katılımından dolayı bir kez daha teşekkür etmek isterim.” dedi.

TZL SUITES Nişantaşı Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Murat Tüzel’e ev sahibi olarak bu buluşmaya vesile olduğu için teşekkür eden BTK Başkanı Yüksel Türemez, tüm meslektaşlarına katılımlarından dolayı şükranlarını sundu. Konuşmasının sonunda Nazım Hikmet'in “Davet” şiirinden alıntı yapan Yüksel Türemez, “Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine. Bu hasret bizim...” dizelerini paylaştı.