Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı

Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı

Kızılcık Şerbeti dizisindeki ‘Alev’ rolüyle milyonların sevgilisi haline gelen ünlü oyuncu Müjde Uzman, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ ödülünün sahibi oldu. Müjde Uzman’a ödülünü gecenin ana sponsoru olan Nigella Group Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Eke takdim etti.  

2008 yılında başlayan oyunculuk kariyerinde Paramparça Aşklar dizisinde Nil karakterini canlandıran, daha sonrasında yer aldığı tüm projelerde hem oyunculuk yeteneği hem de güzelliği ile izleyicileri kendisine hayran bırakan, günümüzde de Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Alev rolüyle adından söz ettiren Müjde Uzman, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ ödülüne layık görülen isim oldu. Müjde Uzman ödülünü ve özel tasarım yüzüğünü gecenin sponsoru olan Nigella Group Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Eke’nin ellerinden aldı. Sahneye büyük bir heyecanla çıkan ünlü oyuncu ödülünü aldıktan sonra kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi.  Konuşmasında ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ seçilmenin kendisi için büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyen Müjde Uzman, bu ünvana layık olabilmek adına daha çok çalışacağını belirtti. Ünlü oyuncu tören sonrasında kırmızı halıda ödülü ile birlikte basın mensuplarına poz verdi. Sevincini geceye katılan yakın dostlarıyla paylaşan Müjde Uzman, böyle bir organizasyona imza attıkları için Klass Medya Grubu’nu da ayrıca tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
 
Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı Fatik Eke, Müjde Uzman
Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı Müjde Uzman
Müjde Uzman: Başarılarını “Yılın Kadın Oyuncusu” Seçilerek Taçlandırdı Müjde Uzman