Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı

Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı

İş ve medya dünyasında girişimci kişiliği, çalışkanlığı, üretkenliği ve başarılarıyla tanınan Klass Medya Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, BBN Türk TV’de yayınlanan “İlham Verenler” programına konuk oldu. “İlham Verenler” programının moderatörü ünlü psikolog Tuğana Akyürek’in sorularını cevaplayan Kapucuoğlu, medya sektörüne giriş hikayesini ve muhabirlikten imtiyaz sahibi olmaya uzanan yolculuğunu anlattı.    

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünü bitirdikten sonra muhabirlikle başlayan kariyer serüveninde bir süre sonra girişimci ruhuyla kendi işini kurma kararı alan, medya sektöründe birçok ilklerle dolu yolculuğunu başlatan Klass Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, Tuğana Akyürek’in sunduğu ve BBN Türk TV’de yayınlanan “İlham Verenler” programına konuk olarak başarı yolculuğunun hikayesini paylaştı. “Yürekten inandıktan ve severek çalıştıktan sonra başarılamayacak hiçbir şey yoktur” mottosuyla hareket eden ve yaptığı her iş girişiminde mükemmele ulaşmayı hedefleyen Muammer Kapucuoğlu, programda sorulan soruları da samimiyetle cevapladı. Kendi kariyer hikayesini anlatarak gençlere seslenen Muammer Kapucuoğlu, “Gerçekten sevdiğiniz işi yapın. Sevdiğiniz işi yaparsınız asla yorulmazsınız. Her zaman başarılı olursunuz ve her zaman yukarı çıkarsınız, ben bu yüzden kendime hayatım boyunca hiç çalıştım demedim. Eğer sevdiğin işi yapmazsan o işi yapamazsın, o ofise giremezsin ve ayaklar geri geri gider. Sevdiğiniz işi yaparsanız mutlaka kazanır ve başarılı olursunuz.” dedi. Medya sektöründe önemli bir yeri bulunan ve örnek habercilik anlayışıyla, bünyesindeki yayın organlarıyla daima beğeni ve takdir toplayan Muammer Kapucuoğlu, Klass Medya Grubu’nun hikayesini, Klass Ödüllerini ve Yüzüklüler Kulübü’nü de program sunucusu ve izleyicileriyle paylaştı.

HABER: TALHA SEVER
 
Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı Muammer Kapucuoğlu
Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı Muammer Kapucuoğlu, Tuğana Akyürek
Muammer Kapucuoğlu Başarı Yolculuğunu “İlham Verenler” Programında Anlattı Muammer Kapucuoğlu, Tuğana Akyürek