Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği

 Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği

Bu sezon birlikte yedinci yıllarını bitiren Love My Body ve moda tutkusu markalarının yaratıcıları Zehra Işık ve Yasemin Öğün misafirlerini Cipriani’de ağırladı.  

Türkiye’nin köklü hazır giyim kuruluşlarından Adil Işık Group çatısı altında yer alan Love my body, bu sezon Moda Tutkusu ile birlikte hayata geçirdiği 15. sezon koleksiyonu “Secret” için özel bir kutlama yemeği gerçekleştirdi.

Yedi yıldan fazladır, Adil Işık Group bünyesinde yer alan Love my body için özel koleksiyon hazırlayan, Türkiye’nin ilk moda bloggerları ve influencerlarından olan Moda Tutkusu profilinin kurucusu Yasemin Öğün ile Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zehra Işık’ın ev sahipliği yaptığı geceye katılanlar arasında; Burcu Esmersoy, Dila Tarkan, Rüya Büyüktetik, Özlem Avcıoğlu, Mert Aslan, Ahmet Gencehan, Emre Işık ve Pelin Kaya da vardı.

Moda markalarının ve moda tasarımcılarının görünürlüğüne değer katan moda basının temsilcilerinin ağırlandığı özel kutlama yemeği şehrin en hip mekanları arasında gösterilen Cipriani’de gerçekleştirildi.
 
 Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği Yasemin Öğün-Zehra Işık
 Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği Burcu Esmersoy
 Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği Dila Tarkan
 Moda Tutkusu X Love My Body On Beşinci Sezona Özel Kutlama Yemeği Ahmet Gencehan-Mert Aslan