Merıt Zenıth Sofya: “Yılın Uluslararası Yatırım Projesi” Ödülüyle Başarısını Perçinledi

Merıt Zenıth Sofya: “Yılın Uluslararası Yatırım Projesi” Ödülüyle Başarısını Perçinledi  Merıt Zenıth Sofya: “Yılın Uluslararası Yatırım Projesi” Ödülüyle Başarısını Perçinledi

Merit International’in son projesi Merit Zenith Sofya, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Uluslararası Yatırım Projesi’ ödülünün sahibi oldu. Merit Zenith Sofya adına ödülü başarılı iş insanı ve Merit CMO’su Murat Ergin aldı.  

Dünyanın birçok farklı bölgesindeki operasyonlarıyla sürekli kendisini yenileyen ve yeni projeler üreten Merit International’in son projesi Merit Zenith Sofya, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Uluslararası Yatırım Projesi’ ödülünün sahibi oldu. Turizm sektörünün önde gelen temsilcilerinin de yüksek bir katılım gösterdiği gecede “Merit Zenith Sofya” adına ödülü Merit CMO’su Murat Ergin aldı. Başarılı iş insanına ödülünü ünlü sanatçı ve film yapımcısı Banu Zorlu verdi. Böyle görkemli bir organizasyonda ödül aldığı için son derece mutlu olduğunu söyleyen Murat Ergin, amaçlarının Merit kalitesini ve Türk misafirperverliğini tüm dünyada yaymak olduğunu söyledi. Sahneden davetlilerin alkışları eşliğinde ayrılan Murat Ergin, tören sonrası iş dünyası temsilcileriyle sohbet ederek Merit Zenith Sofya ve grubun diğer otelleri hakkında bilgiler verdi.

 
Merıt Zenıth Sofya: “Yılın Uluslararası Yatırım Projesi” Ödülüyle Başarısını Perçinledi  Banu Zorlu,Murat Ergin
Merıt Zenıth Sofya: “Yılın Uluslararası Yatırım Projesi” Ödülüyle Başarısını Perçinledi  Murat Ergin