Merıt Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Oteli’ Ödülü Merıt Grand Mosta’nın Oldu

Merıt Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Oteli’  Ödülü Merıt Grand Mosta’nın Oldu Merıt Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Oteli’ Ödülü Merıt Grand Mosta’nın Oldu

Merit International’in bir projesi olarak Bulgaristan’ın Svilengrad kentinde konuklarını ağırlayan Merit Grand Mosta Hotel, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Uluslararası Oteli’ ödülünü kazandı. Otel adına ödülü Merit CMO’su Murat Ergin aldı.  

Türkiye’nin sınır komşusu olan Bulgaristan’ın Svilengrad kentinde yer alan ve bu şehirdeki ilk beş yıldızlı otel olma özelliğini taşıyan, konuklarına sunduğu kalite hizmet ile daha önce de birçok ödüle layık görülen Merit Grand Mosta Hotel, Nigella Klass Ödülleri gecesinde “Yılın Uluslararası Oteli” ödülünü kazandı. Otel adına ödülü iş dünyasındaki vizyoner girişimleriyle adından sıkça söz ettiren Merit CMO’su Murat Ergin aldı. Murat Ergin’e ödülü ünlü moda tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı takdim etti. Merit olarak ödüllerine bir yenisi daha eklemenin mutluluğunu yaşayan ünlü İş İnsanı Murat Ergin sahnede konuklara hitaben gerçekleştirdiği konuşmada “İstanbul’dan yalnızca iki buçuk saat uzaklıkta, Meriç Nehri’nin kenarında Mimar Sinan’ın en güzel eserlerinden bir tanesinin hemen yanında olan otelimiz sizleri her zaman bekliyor.” dedi.  Sahnedeki konuşmasını alkışlar eşliğinde tamamladıktan sonra sahneden ayrılan Merit CMO’su Murat Ergin’i iş ve turizm dünyasındaki yakın dostları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 
Merıt Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Oteli’  Ödülü Merıt Grand Mosta’nın Oldu Murat Ergin
Merıt Grand Mosta Hotel: ‘Yılın Uluslararası Oteli’  Ödülü Merıt Grand Mosta’nın Oldu Raşit Bağzıbağlı, Murat Ergin