Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı

Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı

Tekstil dünyasının güçlü kadın temsilcilerinden Garal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi, Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey güzellik yarışmasında jüri koltuğunda oturarak kazanan isimleri seçti.

Yoğun ilgi gören ve 50 finalistin yer aldığı ‘Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey’ güzellik yarışmasının değerli jüri üyelerinden biri de tekstil dünyasındaki başarısını aldığı ihracat ve sosyal ödüllerle kanıtlayan Garal Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Menekşe Kankavi’ydi. Gençlerin birincilik tacını takmak için yarıştığı Miss & Mr Fashion TV 2021 gecesi ile Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasında jüri koltuğunda oturarak yaptığı seçimlerle kazanan yarışmacıların belirlenmesinde önemli bir rol oynayan Menekşe Kankavi, bilgisi, zarif bakış açısı ve tecrübesiyle Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey kazananlarının seçilmesinde de büyük katkı sundu. İş yaşamındaki tecrübesiyle en güven duyulan jüri üyelerinden biri olan Menekşe Kankavi, 50 katılımcının arasından seçim yapmakta oldukça zorluk çektiğini belirtti. Diğer jüri üyeleriyle fikir alışverişinde bulunarak ilk 5 ismi seçen Kankavi, kazanan isimleri tebrik ederek iyi dileklerde de bulundu.

GÜZELLİK YARIŞMALARININ SIKI TAKİPÇİSİ
Sadece yurt dışına yönelik üretim yaparak Türkiye’yi dünya tekstil sektöründe en iyi şekilde temsil eden Menekşe Kankavi, güzellik yarışmalarının tekstil dünyası için de önemli bir yeri olduğunu söyledi. Yaptığı yatırımlar ve verdiği hizmetlerle başarısını kanıtlayarak sektöründeki insanlardan da büyük bir takdir toplayan Menekşe Kankavi, bu tarz yarışmaların sıkı takipçisi olduğunun altını çizdi. Jüri üyeliği yaparak kazananları seçmekte bir etkisi olmasından dolayı da büyük bir mutluluk yaşadığını belirten Menekşe Kankavi, Miss Fashion Body kazananına tacını takan kişi oldu. Moda şöleninin yaşandığı gece sonunda sunduğu katkılardan dolayı teşekkürleri kabul eden Menekşe Kankavi, ünlü isimlerle ve yarışmacılarla fotoğraf çektirerek özel geceyi ölümsüzleştirdi.
Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı Benan Kurtuluş Saraç-Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı Eda Orhanoğlu-Menekşe Kankavi
Menekşe Kankavi,Kazananların Seçilmesinde Aktif Rol Oynadı Menekşe Kankavi