Melis Gökhan : Yeni Yaşını Annesi Sonay Gökhan’ın Sürpriziyle Kutladı

Melis Gökhan :  Yeni Yaşını Annesi Sonay Gökhan’ın Sürpriziyle Kutladı Melis Gökhan : Yeni Yaşını Annesi Sonay Gökhan’ın Sürpriziyle Kutladı

Başarılı psikolog Melis Gökhan, yeni yaşını annesinin sürpriziyle kutladı. Dostlarıyla birlikte yemek için gittikleri Zorlu AVM’de bulunan Cantinery’de sürpriz bir kutlamayla yeni yaşına giren Melis Gökhan, pastasının mumlarını mutlulukla üflerken başta annesi olmak üzere kendisini bu mutlu günde yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.  

Ünlülerin diş hekimi olarak tanınan Sonay Öztan Gökhan'ın kızı Psikolog Melis Gökhan, doğum gününü annesinin sürpriziyle kutladı. Yemek için dostlarıyla geldikleri mekanda annesinin sürpriziyle karşılaşan Melis Gökhan oldukça duygulandı. Zorlu AVM’de bulunan Cantinery’ye yemek için gelen anne-kız ve dostları yemeklerini bol bol sohbet eşliğinde yedikten sonra gelen sürpriz pasta, Melis Gökhan’a sürpriz olurken başarılı psikoloğun mutluluğu görülmeye değerdi. Yemekte sürpriz yapan Sonay Öztan Gökhan kızıyla gurur duyduğunu belirterek bir ömür boyu mutlu olması için elinden geleni yapacağını söyledi. Pastasının mumlarını dilek dileyerek üfleyen Melis Gökhan bu anları fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirirken Melis Gökhan “Ailem benim en büyük şansım. Dünyaya tekrar gelecek olsam yine onların kızı olmayı isterdim. Yeni yaşımda da annemle birlikte insanların sağlığına faydada bulunmak en büyük hedefim ve dileğim” dedi. Sonrasında pastasını annesine ve dostlarına ikram eden Melis Gökhan sürprizi hazırlayan herkese teşekkürlerini sundu.

 
Melis Gökhan :  Yeni Yaşını Annesi Sonay Gökhan’ın Sürpriziyle Kutladı Melis Gökhan, Nagihan Acar