Mayadroom Ajans, Başarısını Muhteşem Bir Davet İle Kutladı

Mayadroom Ajans,  Başarısını Muhteşem Bir Davet İle Kutladı  Mayadroom Ajans, Başarısını Muhteşem Bir Davet İle Kutladı

2001 yılında kurulan ve kuruluş aşamasından itibaren Türkiye’nin en büyük TV dizileri, reklam filmleri, sinema filmleri ve dijital platform projelerine oyuncu ve yardımcı oyuncu hizmeti veren, Türk örf ve adetlerine saygısıyla birlikte aile yapısına gösterdiği önem ile ün kazanmış, Mayadroom Ajans, sezon başarısını muhteşem bir davet ile kutladı.  

Türk dizi ve sinema sektörüne sayısız yetenek kazandıran Mayadroom Ajans, Sefahat Yeni Nesil Meyhane’de düzenlediği özel bir davet ile sezon başarısını kutladı. Mayadroom Ajans Kurucusu Mevlüt Dede’nin ev sahipliği yaptığı gece keyif dolu anlara sahne oldu. Özel bir atmosferde gerçekleşen etkinliğe, Mayadroom Ajans ekibi tam kadro katılım gösterdi. Öne çıkan yapımlara oyuncu sağlaması ve Avrupa'nın örnek oyuncu ajansı olmasıyla bilinen Mayadroom Ajans, başarısıyla bir kez daha sektöre yön verirken, Mevlüt Dede yaptığı duygusal konuşmayla büyük alkış topladı. Konuşmasında, ajanslarının kuruluş amacını ve başarı hikayesini paylaşan Dede, “Mayadroom'u açarken en büyük isteğim ailelerin evlatlarını bir ajansa gönderdiklerinde gözlerinin arkada kalmamasıydı. Türk örf ve adetlerine uygun bir şekilde oyunculuk yapmak isteyen her kesime hitap edecek bir ajans kurmak istedim.” sözleriyle duygularını ifade etti. Ajansta 2002 yılından bu yana kayıtlı olan 3 milyon 500 bin insanın büyük bir istatistik olduğunu belirten Dede, sektördeki büyük gelişmelerden de bahsetti. “Yapımcılar oyunculuk alanıyla ilgili istatistikleri bizden alırlar. Oyuncuların ilk bölümdeki setten memnun kalıp kalmadığını bize sorarlar. Baktığımızda sektörde 2001 yılından bugüne çok büyük bir yol katettik.” şeklinde konuştu.

 
Mayadroom Ajans,  Başarısını Muhteşem Bir Davet İle Kutladı  Ali Aktürk, Yiğit Umurhan, Mevlüt Dede, Osman Zormen,Tayfun Kazan, Fevzi Aysu