Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu

Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu

Türkiye'de kâğıt sektörünün önemli firmalarından olan MKS Kağıt Yönetim Kurulu Başkanı Maks Gerşon, Hilton İstanbul Kozyatağı’nda gerçekleşen ve Türkiye’ye yeni yüzler kazandırma amacıyla düzenlenen Grand Model of Turkiye’nin final gecesinde seçkin jüri üyeleri arasında yer aldı. Görkemli bir törene sahne olan yarışmada karar vermekte oldukça zorlanan ünlü iş adamı en iyilerin belirlenmesinde önemli bir rol oynarken gecede dereceye giren isimlere kurdele takarak başarı diledi.  


Türk modasına ve televizyon dünyasına yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Grand Model of Turkiye yarışmasının final organizasyonu görkemli bir geceye sahne olurken, Türkiye'de kâğıt sektörünün önemli firmalarından olan MKS Kağıt Yönetim Kurulu Başkanı  Maks Gerşon’da bu önemli gecede jüri üyesi olarak görev aldı ve başarılı gençlerin hayallerine ulaşmasında önemli bir rol oynadı. Tören öncesinde düzenlenen kokteylde iş dünyasından yakın dostlarıyla bir araya gelen ve bol bol sohbet eden Maks Gerşon, böylesine özel gecelere destek olmaktan ve aktif roller üstlenmekten mutluluk duyduğunu belirtti. İş yaşamındaki başarılarının yanı sıra yardımsever kişiliği ve sosyal yaşamdaki duruşuyla da dikkat çeken Maks Gerşon kokteylin ardından ise jüri masasına geçti. Yarışmayı dikkatle takip eden ve oylarını büyük titizlikle kullanan Maks Gerşon yarışma sonunda ise dereceye giren isimleri tebrik etti. Hayallerine giden yolda ilk adımı atan gençlerle sohbet de eden Maks Gerşon “Böylesine özel bir günde pırıl pırıl gençlerle beraber olmak onların hedeflerine ulaşmasına aracı olmak beni çok mutlu etti. Umarım hepsini gelecekte iyi yerlerde göreceğiz” dedi.
 
Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu Aybike Hindistan, İpek Kuşçu, Deniz Eser, Maks Gerşon,Muammer Kapucuoğlu, Muhammet Ali Kibar,Göktuğ Akın, Cem Güleryüz
Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu Gökay Kalaycıoğlu, Marks Gerşon Zeliha Çal
Maks Gerşon Gençlerin Hadeflerine Ulaşmasına Destek Oldu Marks Gerson, Emir Şenkül