Lazzonı Hotel, ‘En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli’ Ödülünü Kazandı

Lazzonı Hotel,  ‘En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli’  Ödülünü Kazandı Lazzonı Hotel, ‘En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli’ Ödülünü Kazandı

Küresel turizmin yükselen yıldızı İstanbul, “Lüksün Oscar’ı” olarak adlandırılan 'Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards’ın ödül törenine ev sahipliği yaptı. Büyük bir heyecana sahne olan ödül töreninde 'En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli’ ödülünün sahibi Lazzoni Hotel oldu.  

Küresel turizmde pandemi öncesindeki popülerliğine kavuşan Türkiye’nin turizm ve lüks başkenti konumundaki İstanbul, konaklama ve lüks sektörünün öncülerini ödüllendiren bir törene ev sahipliği yaptı. Konaklama sektörünün en özel etkinlikleri arasında yer alan ve 'Lüksün Oscar’ı’ olarak adlandırılan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards Lazzoni Hotel’de gerçekleştirildi. Bu yıl onuncu kez dağıtılan ödüller kapsamında; aralarında Avusturya, Birleşik Krallık, Brezilya, Dubai, Fiji, Macaristan, Maldivler, Nijerya, Suudi Arabistan, Türkiye, Umman ve Yunanistan’ın bulunduğu pek çok ülke 50 ödülü paylaştı. Ödül töreninde “En İyi Lüks Butik Yaşam Tarzı Oteli” ödülünün sahibi olan Lazzoni Hotel, olurken ödülü alan Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar büyük bir alkış topladı. Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards Kurucusu ve Başkanı Khalil El-Mouelhy, “Türkiye'deki ilk etkinliğimiz için bir Türk markasıyla partner olmak istedik ve Lazzoni Hotel'le çalışmaktan büyük memnuniyet duyduk. Burada aldığımız hizmet, Türk misafirperverliğinin en önemli temsilcisidir. Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar ve ekibine teşekkür ederim.” dedi. Otel adına ödülü alkışlar eşliğinde alan Lazzoni Hotel Genel Müdürü Gürhan Sayar, kendilerini bu ödüle layık gören herkese çok teşekkür ederek gece boyunca gelen tebrikleri de kabul etti.