Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor

Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor

İyi bir yaşam, zinde bir vücut için gıda takviyesi ürünleri ile pazarın öncü oyuncularından Kyani, Eylül 2022’de stratejik bir ortaklığa imza atarak, gücünü zihin ve beden bütünlüğü alanında çalışmalar yapan ve ürünler üreten, kendi gibi Amerika merkezli firma  ‘Amare-Mental Wellness Company’ ile birleştirdi.  

Hem bu stratejik iş ortaklığını hem de Kyani Türkiye’nin 2022’deki hızlı büyümesini kutlamak adına  Antalya’da, Avrupa ve Türkiye’nin farklı yerlerinden gelen 1.600  iş ortağının ve Kyani&Amare Üst Yönetiminin katıldığı büyük bir etkinlik gerçekleştirildi.
Pakistan’ın Demir Lady’si olarak Bilinen Muniba Mazari İlk Kez Türkiye’de
Bu muhteşem etkinlikte konuşma yapmak adına, Pakistan'daki BM Kadınları Ulusal Büyükelçisi, BBC tarafından 2015’in en ilham verici 100 kadını arasında gösterilen, 2016 yılında Forbes'in '30 yaş altı 30' listesine giren,The Muslim 500 tarafından dünyanın en etkili Müslüman insanlarından biri seçilen Muniba Mazari, ilk kez Kyani-an Amare Company tarafından Türkiye’ye davet edildi. Muniba’ya yine Türkiye’de haber dünyasının en başarılı kadın yüzlerinden biri olan Balçiçek İlter, Yağmur Kalyoncu ve şirketin en başarılı kadın yöneticilerinden Avrupa-Asya-Orta Doğu Bölgesel Başkan Yardımcısı Jennifer Stoll eşlik etti. Ayrıca etkinlikte sadece Türk iş ortakları için buluşmak üzere Amerika’dan gelen Amare Kurucusu Hiep Tran, Kyani Kurucusu Carl Taylor, CEO Jared Turner, satıştan sorumlu başkan Gabriel Sanchez ve bölgesel başkan Travis Miller da yer aldı.
Bölgesel başkan Travis Miller, Kyani-an Amare Company’nin Muniba Mazari ile ortak bir felsefeye sahip olduğunu belirterek ‘Dünya Çapında Hayatları Değiştirmek ve İhtiyaç Sahiplerine Yardım Etmek’ amacıyla yola çıktıklarını belirtti. Kyani, gıda takviyelerinden oluşan ürün portföyü ile bağışıklık sistemini, doğal enerji artışını, kemik ve kas gelişimini, kan dolaşımını, zinde vücut kısaca daha iyi bir yaşamı desteklerken, aynı zamanda ‘Yeni Nesil Ticaret’ adı verilen e-ticaretin marka elçiliği ile harmanlandığı iş modeli ile de pek çok kişiye iş fırtsatı sunuyor.
 
Fiziksel fayda odaklı ürün portföyüne sahip şirket, Amare ile yaptığı stratejik ortaklıkla Amare’nin zihinsel fayda odaklı ürünlerini de bünyesine katarak, iyi yaşam sektöründe yükselmeye devam ediyor.

TÜRKİYE’YE YATIRIM YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Şirketin CEO’ su Jared Turner ise, bu stratejik ortaklık sonrası, faaliyet gösterdikleri ülkeler arasında hızlı büyümesi ve iş ortaklarının gücüyle en önemli yere sahip olan Türkiye’ye yatırıma devam edeceklerini, portföye girecek yeni ürünler, dijitalleşme ve kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi alanındaki çalışmalar ve  pazarlama  alanındaki yatırımlar ile de Türkiye’deki güçlerini arttıracaklarını belirtti. Şuan Kyani-Amare’nin dünya çapında en önemli ikinci pazarı olan Türkiye’yi iş ortaklarının da desteği ile birinci sıraya taşıyacaklarını belirtti.

CEO Jared Turner, Türkiye’yi çok sevdiğini bu nedenle de üniversitede seçmeli dil olarak Türkçe okuduğunu, Türk iş ortakları ile gurur duyduğunu ve Türk müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmek için güçlü planlarla Türkiye’ye geldiklerini söylerken, Antalya’daki 1.600 iş ortağına sahnede Muniba Mazari, Kyani-Amare Üst Yönetimi ve Üst Liderleri ile ‘Gelin Birlikte Güçlenelim!’ dedi.

İYİ YAŞAM SEKTÖRÜNDE DÜNYA ÇAPINDA BİR OYUNCU OLUYORUZ!
Şirketin Satıştan Sorumlu Başkanı Gabriel Sanchez Kuzey Amerika’da ‘Mental Wellness’ sektörünün en önemli oyuncularından olan Amare’nin, fiziksel fayda odaklı ürün portföyüne sahip Kyani ile birleşerek ‘Wellness’ iyi yaşam sektöründe operasyonlarını tüm dünyaya yayacağını belirtti.

KYANI-AMARE TURKIYE DÜNYADA FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ ÜLKELERE ÖNCÜLÜK EDİYOR!
Bölgesel Başkan Travis Miller ise Kyani Türkiye’nin başarısından çok etkilendiğini ve çok yakın zamanda Kyani-Amare olarak portföye yeni sokacakları ürünlerle , Türkiye’ye yapılacak yeni yatırımlarla Kyani-an Amare Company Türkiye’nin firmanın faaliyet gösterdikleri tüm ülkelere liderlik edeceğini belirtti.

KYANİ-an Amare Company Etkinliği ünlü isimleri bir araya getirdi
 
Yenilenme ve gelişim sürecinin de konuşulduğu bu etkinlikte, Türk Liderleri’nin başarısı kutlanırken, Muniba Mazari’nin katılımı, Balçiçek İlter’in sunuculuğu ve Yağmur Kalyoncu, Akasya Asıl Türkmen gibi iş ve sanat dünyasının katılımıyla gercekleşen gecede Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars’ın sahne şovu ile Kyani-an Amare Company iş ortakları hem eğlendi, hem de 2023’e güçlü bir giriş için planlar yaptı.
 
Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor Muniba Mazari
Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor Balçiçek Ilter-Muniba Mazari-Yağmur Kalyoncu
Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor Jennifer Stoll- Muge Uz- Martin Groppe
Kyani&Amare Birlikte Yükseliyor Muge Uz-Carl Taylor-Katy Holt Larsen