Kurusıkı, Ocak Ayında Da İzleyicisle Buluşmaya Devam Ediyor

Kurusıkı, Ocak Ayında Da İzleyicisle Buluşmaya Devam Ediyor Kurusıkı, Ocak Ayında Da İzleyicisle Buluşmaya Devam Ediyor

Levent Kazak’ın yazıp yönettiği, geçtiğimiz sezon kapalı gişe oynayan ve yeni sezonunda da büyük ilgi gören “Kurusıkı”; 11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor! AYSA tarafından sahneye konan bol sürprizli, bol çatışmalı, eğlenceli ve heyecanlı oyunda; başarılı oyuncular Mete Horozoğlu, Bihter Dinçel, Beyti Engin, Selen Uçer ve Bülent Alkış birlikte rol alıyor.

İlginç matematiği ile seyirciyi şaşırtmakla kalmayan, aynı zamanda toplumsal suç ortaklığı teması üzerine de önermelerde bulunan “Kurusıkı”; 11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl kapalı gişe oynayan ve yeni sezonunda da büyük ilgi gören “Kurusıkı” oyununun; yazarlığını ve yönetmenliğini ise Levent Kazak üstleniyor.  

 

“Kurusıkı”nın dekoru Barış Dinçel’in, ışık tasarımı Yakup çartık’ın, koreografisi ise İlkem Ulugün’ün imzasını taşıyor. Kostüm tasarımını Ayşegül özbay’ın üstlendiği oyunun yönetmen yardımcıları ise Seda özelsoy ve Nermin Aslan.

 

11 Ocak 2016, Pazartesi akşamı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde, 14 Ocak 2016, Perşembe akşamı saat 20:30’da ise Kadıköy Halk Eğitim Merkezi sahnelenecek.  “Kurusıkı” oyununa ait biletler; Biletix’ten, Trump Towers ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi gişelerinden temin edilebilir.