Kolajen Maske İle Yaşlanmanin Önüne Geçtiler

Kolajen Maske İle Yaşlanmanin Önüne Geçtiler  Kolajen Maske İle Yaşlanmanin Önüne Geçtiler

Rafine ve modern lüksün servis edildiği JW Marriott Istanbul Marmara Sea’de sağlık dolu bir gün yaşandı. Gündoğumu yogasıyla başlayan Wellness day etkinliğinde, şeflerin özel olarak hazırladığı menü ve cildi kolajenle buluşturan maske yapıldı. Misafirlere, glutensiz sağlıklı atıştırmalıklar ikram edildi. İsviçre’de bulunan La Vallée Spa ekibinin master class verdiği ve kolajenli maskenin uygulandığı etkinlikte, doğal özlü güzellik bakımlarınlarından, holistik terapilere kadar pek çok konuda misafirler farkındalığı yüksek anlar yaşadı.   

JW MARRIOTT HOTEL ISTANBUL MARMARA SEA’DE DÜNYACA ÜNLÜ
LA VALLEE SPA KEYFİNİ YAŞAYIN

JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea'nin her bir detayı misafirlerin sağlığı ve mutluluğu göz önünde bulundurularak tasarlandı. Dingin deneyimler için tasarlanan ve misafirleri anın tadını çıkarmaya davet eden deneyimler, otelin doğal ortamında keşfedilmeyi bekliyor.

Hem bedeni hem ruhu besleyen eşsiz bir atmosfer arayan misafirler, İsviçre'nin dünyaca ünlü güzellik markası La Vallée SPA'nın Türkiye'deki merkezinde özel bakım ve uygulamalarla kendilerini şımartabilirler. Misafirlerin konakladığı süre boyunca kendi Spa dünyalarını yaratmaları için dünyada Deniz, Dağ ve Evren üzerine 3 ana konseptte hizmet verirken, JW Marriott Hotel Istanbul Marmara Sea’de ise ‘Deniz’ temasını benimsiyor. Ulaşılabilir lüksün adresi olmayı amaçlayan La Vallée Spa ürünlerinin formülünde İsviçre’nin doğasında bulunan güçlü mineral ve bitki kaynakları bulunuyor. Güzelliği ve zindeliği koruyan formülü ve tamamı İsviçre’de üretilen ürünleri ile duyuları duygusal olarak uyandıracak benzersiz deneyimler yaratıyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırabileceğiniz; doğanın bizlere sunduğu imkanların sonuna kadar kullanıldığı, sağlıklı ve lüks bir yaşam kalitesine ulaşabilmeniz hedeflenerek tasarlanan 5000 m2’lik Spa merkezinde; lüks bakımların yanı sıra doğal özlü güzellik bakımları, holistik terapiler, sekiz adet uygulama odası, VIP bakım odası, buhar odaları, saunalar, deniz manzaralı açık ve kapalı sonsuzluk havuzları ve modern dokunuşlu Türk Hamamları da bulunuyor.

Son teknoloji Technogym ekipmanlarıyla donatılmış La Vallée Fitness ve Wellness Merkezi, programında gün batımı eşliğinde yoga, nefes egzersizleri ve terasta spinning'i de içeren çeşitli fitness derslerine katılma imkânı sunuyor. Yaşı fark etmeksizin bütün misafirlerin tadını çıkarabileceği aile etkinlikleri arasında yelkenli dersleri, lüks geziler ve yürüyüş turları bulunacak.

Farklı konseptlere sahip 8 masaj odasından biri olan sıcak kum yatağına sahip tuz odası, nefes almayı güçlendirirken uzman terapistler tarafından La Vallée ürünleri eşliğinde sıcak kum üzerinde benzersiz bir masaj deneyimi sunuyor. Masaj sırasında kullanılan ve La Vallée’nin imza ürünlerinden olan 24h Detox Elixir, Limon özü yağı, portakal özü yağı ve goji berry gibi güçlü antioksidanları içeren bu iksir, özellikle sıcak yaz aylarının favori ürünlerinden biri olacak.