Klass Lazer : “Geçmişten Günümüze Bir İşletmenin Büyüme Hikayesi”

Klass Lazer :  “Geçmişten Günümüze Bir İşletmenin Büyüme Hikayesi” Klass Lazer : “Geçmişten Günümüze Bir İşletmenin Büyüme Hikayesi”

20 yıl önce 50 metrekarelik küçük bir dükkanda başladığı hikayesinde Türkiye'nin dört bir yanında adını duyuran Klass Lazer, yazdığı başarı hikayesiyle dikkat çekiyor. Vizyoner yönetim anlayışıyla hareket eden ve adını daha geniş kitlelere ulaştırma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaşan Klass Lazer son olarak katıldığı Güzellik ve Bakım Fuarı’ndaki standında hem ulusal hem de uluslararası sektör profesyonellerini ağırladı.  

Lazer epilasyon, zayıflama ve cilt bakımı gibi alanlarda uzmanlaşan Klass Lazer, 20 yıl önce 50 metrekarelik küçük bir dükkanda başladığı hikayesinde Türkiye'nin dört bir yanında adını duyurmaya devam ediyor. Emirhan Özkozacı ve Faruk Söyler'in önderliğinde 20 yıl önce kurulan firma, sektördeki liderliğini koruyarak 1000 metrekarelik kapalı bir alanda hizmet veriyor. Emirhan Özkozacı ve Faruk Söyler, genç girişimciler olarak yola çıktıklarında belki de bu kadar büyüyeceklerini hayal etmediklerini ancak, azimleri ve işlerine duydukları tutku sayesinde kısa sürede büyük bir başarı elde ettiklerini her fırsatta dile getiriyor. Başlangıçta sadece küçük bir dükkanda, sınırlı bir ürün yelpazesiyle müşterilere hizmet veren Klass Lazer kaliteli ürünler ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde bugün sektörünün önde gelen markalarından biri haline geldi.

KLASS LAZER, SADECE SATIŞ YAPMAKLA KALMADI, AYNI ZAMANDA TEKNİK DESTEK HİZMETLERİYLE DE MÜŞTERİLERİNİN YANINDA OLDU

Klass Lazer, sadece satış yapmakla kalmadı, aynı zamanda teknik destek hizmetleriyle de müşterilerinin yanında oldu. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektördeki en güvenilir markalardan biri haline gelen firma ithal ürün pazarında da etkin bir rol oynamaya başlayarak Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini ulaştırıyor. Uluslararası alanda da adını duyurmayı hedefleyen Klass Lazer, önemli fuarlarda da yerini alarak sektör profesyonelleriyle buluşuyor. Emirhan Özkozacı ve Faruk Söyler'in liderliğindeki firma, işlerini tutkuyla yapmanın ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın önemini kanıtlarken son olarak Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda katıldıkları Güzellik ve Bakım Fuarı’ndaki başarısıyla da tüm dikkatleri üzerine çekti.

 
Klass Lazer :  “Geçmişten Günümüze Bir İşletmenin Büyüme Hikayesi” Emirhan Özkozacı, Faruk Söyler
Klass Lazer :  “Geçmişten Günümüze Bir İşletmenin Büyüme Hikayesi” Emirhan Özkozacı, Süleyman Arslan, Faruk Söyler