Kıtevılle: ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu

Kıtevılle:  ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu Kıtevılle: ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu

Amerika Birleşik Devletleri genelinde gayrimenkul sektöründe hızla büyüyen bir iş modeli olan Kiteville, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ ödülüne layık görüldü. Başarılı iş insanları Güven Güleşce ve Budo Hasan Bunul, ödüllerini büyük bir mutluluk ve gururla aldılar.  

Yeni nesil için tasarlanmış, tam donanımlı ve teknoloji uygulamalı minimal yaşam alanlarını oluşturan ve Amerika Birleşik Devletleri genelinde gayrimenkul sektöründe hızla büyüyen bir iş modeli olan Kiteville, ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ ödülünün sahibi oldu. GG Holding ortaklığıyla aynı zamanda emlak sektöründe getirisi yüksek yatırım fırsatları sunan Kiteville’yi Türk yatırımcılarla buluşturan başarılı iş insanları Güven Güleşce ve Budo Hasan Bunul, ödülünü almak üzere sahneye yoğun alkışlar eşliğinde çıktı. Ekranların sevilen ismi Zahide Yetiş’in elinden ödülünü alan başarılı iş insanları, ödüllerini büyük bir mutlulukla kucakladı. Yaptıkları konuşmada kendilerini bu ödüle layık gören herkese teşekkür eden başarılı iş insanları, bundan sonra da alanlarında en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söylerken Amerika’da yatırım yapmanın faydalarını anlattılar.
 
Kıtevılle:  ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu Budo Hasan Bunul,Zahide Yetiş, Güven Güleşçe
Kıtevılle:  ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu Budo Hasan Bunul,Zahide Yetiş, Güven Güleşçe
Kıtevılle:  ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu Budo Hasan Bunul
Kıtevılle:  ‘Yılın Uluslararası Girişimcilik Modeli’ Ödülünün Sahibi Oldu Güven Güleşçe