Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi

Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi

KASİAD tarafından düzenlenen ve iş dünyasının büyük bir ilgi gösterdiği KASTEXPO, İstanbul Fuar Merkezi'nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Sektöründe önemli girişimcileri ve firmaları bir araya getiren fuar, çok sayıda kişi tarafından ziyaret edildi.  

Enerji, tarım, teknoloji, turizm, lojistik gibi geniş bir yelpazede sektör temsilcilerini bir araya getirerek iş birlikleri kurmalarına olanak sağlayan KASTEXPO, İstanbul Fuar Merkezi'nde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Kastamonulu iş insanlarının güç birliği yaparak Türkiye ekonomisine katkı sunmasını amaçlayan ve bu doğrultuda önemli organizasyonlara imza atan KASİAD tarafından düzenlenen fuar çok sayıda kişi tarafından ziyaret edildi. Açtıkları stantlarla ürün ve hizmetlerini tanıtma imkanı bulan katılımcılar farklı sektörlerden meslektaşlarıyla da bir araya gelerek iş dünyasının güncel sorunlarını konuştu ve fikir alışverişinde bulundu. Kastamonulu iş insanlarının etkili çalışmalarını sergileme fırsatı da bulduğu fuar, sektörel trendleri belirleme ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirme noktasında önemli bir rol üstlendi. Kastamonu ilinden meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının da katılım gösterdiği etkinlik büyük bir ilgi görürken fuara katılan iş dünyası temsilcileri farklı sektörlerden önemli girişimcileri ve firmaları aynı çatı altında buluşturan KASİAD yöneticilerine kendilerine bu fırsatı tanıdıkları için teşekkür etti.

 
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Muammer Kapucuoğlu, Fikret Özkan, Bilgehan Çapraz
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Mustafa Er
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Pelin Arslan
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Sevda- Mustafa Kemal Kırnak
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Afranur Kalaycı, Veda Beşgül
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Ayhan Arslan, Hasan Altan, Muammer Kapucuoğlu, Fikret Özkan
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi Demir Yılmaz, Fikret Özkan, Muammer Kapucuoğlu, Muharrem- Tolga Tonba, Atilla Gür
Kastexpo Kastamonu İş Dünyasını Bir Araya Getirdi skender Aydın, Ferhat Çakıcı, Ersal Karaalp, Kiraz Yurttaş