Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar: “Jolly Dünyaya Açılıyor”

Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar:  “Jolly Dünyaya Açılıyor” Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar: “Jolly Dünyaya Açılıyor”

Jolly, Antalya Turizm Fuarı’nda 2023 Erken Rezervasyon kampanyasını başlatırken, Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, kampanya ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.  

Turizm sektöründe 35 yıldır hizmet veren ve müşteri memnuniyetini hizmet politikasında en üst sırada tutan Jolly, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Antalya Turizm Fuarı’nda tüm ekibiyle yer aldı.

Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olarak 35’inci yılını başarılı bir şekilde tamamladığını belirtilen Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Sektörün en eski markalarından biri olarak, sağlam yapımız, müşterilerimize verdiğimiz güven duygusu, ailemizin birer ferdi haline gelen ekip arkadaşlarımız ve mutlak müşteri memnuniyeti vizyonumuzla bugünlere geldik” dedi.

Antalya Turizm Fuarı’nın ilk gününün yoğunluğundan bahseden Vardar, “Hem Jolly standına hem de fuara yoğun bir talep söz konusu. Bu bizi çok mutlu ediyor. Yalnızca kendi şirketimiz açısından değil, turizm sektörünün gelişme noktasında karşılığını aldığını gösteriyor. Katılım oldukça yüksek. Biz de tüm fuarlara elimizden geldiği kadar katılmaya çalışan bir firma olarak yine aynı noktada tüm çalışma arkadaşlarımız ve partnerlerimizle beraber buluştuk.” dedi. Antalya Turizm Fuarı’nın zaman olarak çok iyi olduğunu belirterek, “Ekim sonu bir fuar dönemi için en önemli zaman. Çünkü erken rezervasyonlarının başlama döneminde olması en uygun zaman ve bu durum da verimliliğin artmasına olanak sağlıyor.” dedi.

Düzenledikleri kültür turlarıyla artık yerli turistin hafızasında özel bir yer edindiklerine dikkat çeken Vardar, “Kültür turlarına verdiğimiz önemi bu yıl daha da çok artırarak devam edeceğiz” dedi. Yurtdışı departmanının da şimdiden yoğun bir talep aldığını aktararak, en büyük büyümeyi yurtdışında yakalamayı hedeflediklerini belirtti.

Jolly’nin dünyaya açıldığına değinen Vardar, “Fuarın ilk akşamı Almanya’dan gelen 100’e yakın acente dostlarımızla yemek daveti verdik. Özellikle Avrupa’da, Almanya başta olmak üzere, Almanya’daki üst düzey Türk acenteleri ile yemekte buluştuk.”