Johnny Depp’e İstanbul’da Sürpriz Doğum Gününü Partisi

Johnny Depp’e İstanbul’da Sürpriz Doğum Gününü Partisi Johnny Depp’e İstanbul’da Sürpriz Doğum Gününü Partisi

Washington Post için yazdığı bir makale nedeniyle eski eşi Amber Heard'a  açtığı dava ile dünya gündeminden düşmeyen ünlü aktör Johnny Depp,  doğum gününü Türkiye’deki hayranlarına kavuşmak için yolda geçirecek. 9 Haziran doğumlu olan Depp,  yeni yaşını 10 Haziran 2023 akşamı İstanbul’da vereceği konserde kutlayacak.  

Ünlü aktöre unutamayacağı bir doğum günü yaşatmak için şimdiden kolları sıvayan organizatör;  konser esnasında kendisine büyük bir sürpriz yapmayı planlıyor. Her bir detayı titizlikle düşünülen gecenin hazırlıkları aylar öncesinden başladı. Yaklaşık 12 bin kişinin katılacağı dev parti için teknoloji şirketleri ile görüşen organizatörün ne planladığı ise merak konusu.

Geçtiğimiz aylarda çekimleri sona eren son filmi  Jeanne du Barry’den sonra müzik kariyerine hızlı bir dönüş yapan Depp, kariyerini yeniden inşa etmek ve eski pırıltılı günlerine dönmek için ter döküyor.

Ünlü aktör ile beraber Rock müziğinin efsane isimleri Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan ‘’Hollywood Vampires’’, ilk büyük dünya turneleri "Hollywood Vampires Live Tour" kapsamında NEO Events organizasyonu ve Aktif Bank’ın katkılarıyla 10 Haziran  akşamı LifePark İstanbul’da sahne alacak.

Konserin indirimli biletleri yoğun talep üzerine kısa bir süre daha passo'da !