Jival Magazin 2017 Kapağında Tuğba Özerk'i Ağırladı.

Jival Magazin 2017 Kapağında Tuğba Özerk'i Ağırladı. Jival Magazin 2017 Kapağında Tuğba Özerk'i Ağırladı.

Jival markası tarafından yılda bir defa yayınlanan Jival Magazin’in 2017 yılı yeni sayısı çıktı. Ünlü besteci ve şarkıcı Tuğba Özerk'in konuk olduğu dergide, keyifli bir röportaj gerçekleştirildi. Sanatçı, müzik dünyasından, modaya, dünden bugüne özel hayatıyla ilgili deneyimlerini paylaştı.

Gençoğlu Grup şirketlerinden Mioro ve Jival’in altın ve pırlanta yeni koleksiyonları ve grubun 2016 yılında satın aldığı  Starcity Outlet Center'ın renovasyon süreçlerine de yer verildi. 

Tuğba özerk'in yanı sıra moda dünyasının; en yaratıcı, yetenekli tasarımcısı Raşit Bağzıbağlı'nın samimi röportajıyla renklenen Jival Magazin, Türkiye genelindeki yaklaşık 800 Jival satış noktasında mücevher ve takı severlerle  buluşuyor.

 

" Ben 7 yaşında TRT çocuk korosu ve ardından gençlik korosuyla başladım müziğe, Sezen Aksu da sesimi dinlediğinde beni ilk TRT yılbaşı programında büyük yetenek olarak lanse etti.Gerçekten o yıllar çok daha kıymet veriliyordu sanırım birçok şeye...Şimdi her şey daha çabuk tüketiliyor gibi geliyor.Ben daha sonra kolej eğitimimi       tamamladım iyi derecede lisan öğrendim ve ardından konservatuarda eğitim gördüm, sonrasında başladı İstanbul hayatım. Güzel yıllardı çok erken girdim piyasaya ama 2005 yılında "lololo"  ile çıkış yaptım sonrasında ise bestecilik tarafım çok daha gelişti ve  yorumculuğun yanı sıra besteci olarak anılmak bana hep artı kattı.hep gelişip öğrenmeye ve hayatta yenilikler yapmaya devam etmeye çalışıyorum...Müzikte öğrencilik hiç bitmez bana göre..."