İş,Sanat ve Cemiyet Dünyası “İstanbul: Be My World” Resim Sergisinde Buluştu

İş,Sanat ve Cemiyet Dünyası “İstanbul: Be My World” Resim Sergisinde Buluştu İş,Sanat ve Cemiyet Dünyası “İstanbul: Be My World” Resim Sergisinde Buluştu

Kosifler ailesi, Bağdat Caddesi showroomunda İngiliz Ressam Ned Pamphilon’un resim sergisine ev sahipliği yaptı. İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getiren sergi de, birbirinden özel tablolar yer aldı.

Kosifler Oto, kültür ve sanata destek vermeye devam ediyor. Birbirinden renkli İstanbul resimleri ve Atatürk temalı eserleriyle sanatseverlerin yakından tanıdığı İngiliz ressam            Ned Pamphilon, 2016 yılının ilk sergisini Kosifler Oto desteğiyle Bağdat Caddesi Showroomu’nda açtı. Kosifler ailesinin ev sahipliğini yaptığı davet; iş, sanat ve cemiyet dünyasından bir çok ismi bir araya getirdi. Davete katılanlar arasında pek çok ünlü isim yer alırken, Kosifler ailesinden ise Hasan Kosif, Selim-Eda Kosif ve Emir Kosif katıldı.

 

İstanbul’un yoğun şehir hayatının temposunu, dokusunu ve parlak renklerini tuvali ile buluşturan Ned Pamphilon, bu özel sergisinde İstanbul’a Gel Benim Dünyam Ol! sloganıyla seslendi. İstanbul’un iki yakasındaki hayata dair önemli anları resmeden sanatçının birbirinden özel eserleri, 04-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kosifler Oto Bağdat Caddesi showroomunda  ziyaret edilebilecek. 

Kosifler Oto’ya özel BMW temalı tablo…

Ned Pamphilon, İstanbul: Be My World, sergisi için boyadığı İstanbul temalı eserler içinde Kosifler Oto’nun 30. Yılı anısına özel BMW temalı bir sanat eseri de yer aldı. Tarihi yarımadanın önemli simgeleri ile BMW X1 modelini tualine taşıyan Ned Pamphilon, bu özel tabloyu Hasan Kosif’e armağan etti. Pamphilon “Ben kendimi evimde gibi hissediyorum. çünkü bende bir BMW kullanıcısıyım ve markaya karşı ayrı bir ilgim var. Sanata olan ilgisi ve sergimize olan desteği için Kosifler ailesine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, Kosifler Oto’nun 30. Yılına özel bu eseri hazırlamak benim için ayrı bir onur” dedi.