İnsanlar Mutlu Olsun Çocuklar Ölmesin

İnsanlar Mutlu Olsun Çocuklar Ölmesin İnsanlar Mutlu Olsun Çocuklar Ölmesin

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Funda Arar, 2016’yı Kuzey Kıbrıs’ta konuklarıyla birlikte karşıladı. Beyazlar içindeki kıyafetiyle sahneye çıkan Funda Arar, ‘’İnsanlar mutlu olsun, çocuklar ölmesin’’ mesajı verdi.

Yeni yılı Kıbrıs’ta Merit Crystal Cove Hotel’de karşılayanlar tam anlamıyla bir müzik ziyafeti yaşadılar. Sahneye ilk olarak çıkan çağrı Köktekin, performansına Fransızca parçalarla başlayıp sevilen Türk sanatçıların şarkıları ile devam etti. Konuklarının yeni yıllarını kutlayarak, ‘’Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl’’ dileyen çağrı Köktekin, ‘’Ustaya büyük bir alkış’’ diyerek sahneyi Funda Arar’a devretti.

 

özgür Mansur imzasını taşıyan beyaz uzun bir elbise ile sahneye çıkan Funda Arar, ‘’Hazır mısınız 2016’ya? Hepinize umut, sevgi ve barış dolu bir yıl diliyorum. İnsanlar mutlu olsun, çocuklar ölmesin’’ diyerek konuklarını selamlayıp performansına başladı. Yavaş şarkılarla başlayıp temposunu hızla yükselten Funda Arar, konuklarının yerlerine oturmasına müsaade etmedi.

 

Yılbaşında Merit sahnesinde olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Funda Arar, bir anısını da anlattı. Yıllar önce bir bayi toplantısında çıktığı sahnede düşerek ayağını kırdığını söyleyen Funda Arar, ‘’O gece sayın Reha Arar çok yardımcı oldu. Hemen bir ambulans çağrıldı ve müdahale edildi. O gecenin sabahında özel uçakla beni İstanbul’a gönderdiler. Bu yüzden hem Reha Bey’in, hem de Merit’in yeri bende bambaşka’’ dedi.

 

Gece yarısı konuklarıyla birlikte geri sayım yaparak yeni yıla giren Funda Arar, ‘’2016, sağlıkla gel, huzurla gel, mutlulukla gel’’ dedi. Konserine Türk sanat müziği parçalarıyla devam eden Funda Arar, sahneye çıkan bir hayranıyla da dans etti.

 

Programı sonrasında gazetecilerle bir araya gelerek sohbet eden Funda Arar, ‘’2015 dünya için çok güzel bir yıl olarak durmuyor. çok üzüldüğümüz günler yaşadık. İnşallah tüm bunları geride bıraktığımız bir yıl olur. İnsanlar mutlu olsun, çocuklar ölmesin’’ dedi.