İnci Gold’dan Annelere Özel Bahar Renkli Tasarımlar

İnci Gold’dan Annelere Özel Bahar Renkli Tasarımlar İnci Gold’dan Annelere Özel Bahar Renkli Tasarımlar

İnci Gold, yenilenen uygulaması ile annelere, sevdiklerinin kendi tasarımlarıyla oluşturabilecekleri en değerli hediyeyi sunuyor.  

İnci Gold, göz kamaştıran tasarımları ve eşsiz koleksiyonuyla Anneler Günü’nü daha da özel kılacak. 2023’ün öne çıkan büyük boyutlu, geometrik şekiller ve doğal taşlarla süslenmiş vintage tarz takıların yer aldığı özel koleksiyon, en kıymetli annelerimizin en özel anlarına eşlik edecek. Takıda zarafeti unutulmaz detaylarla bütünleyen İnci Gold ile anneler, sevdiklerinin bu değerli hediyesiyle daha da mutlu olacak.
İnci Gold, ayrıca yenilenen dijital uygulaması sayesinde kullanıcılara tasarımlarını, kendi beğenilerine göre oluşturabilme imkânı da sağlıyor. Uygulama, 1500 ürünün taş ve altın rengini, ayarını, ölçüsünü tasarlayıp son halini çeşitli açılardan görerek satın alma fırsatı sunuyor.
Özel tasarımlarla kişinin zevkine göre oluşturulabilen İnci Gold koleksiyonu, birbirinden eşsiz takılar, değerli taşlar, altın, gümüş ve çeşitli pırlantalar arasından sayısız hediye alternatifleriyle dikkat çekiyor. Zevke göre seçilebilen taşlar ve aksesuarlarla zenginleşen kolye, kolye ucu, yüzük, alyans, tektaş, beştaş, bilezik, bileklik, küpeler ve setler annelerin güzelliğine güzellik katmak için ziyaretçilerini bekliyor. ‘İnci Gold’ uygulamasına Google Play Store ve Apple Store’dan ulaşmak mümkün oluyor.