Idm Academy Consultancy Kıbrıs’a Avrupa’dan Yatırımcı Çıkarması Yaptı

Idm Academy Consultancy  Kıbrıs’a Avrupa’dan  Yatırımcı Çıkarması Yaptı Idm Academy Consultancy Kıbrıs’a Avrupa’dan Yatırımcı Çıkarması Yaptı

Kıbrıs, yabancı yatırımcının yeni göz bebeği oldu. Birbiri ardına hayata geçen yeni projeler, Kıbrıs’ın emlak sektöründeki yerini de üst sıralara çıkardı. İş insanı İlhan Doğan’ın kurucusu olduğu IDM Academy Consultancy de “İkinci Dubai” olmaya hazırlanan Kıbrıs’a büyük hamleler yapmaya başladı.  

Kıbrıs’ta resmi kuruluşunun tamamlayan IDM Academy Consultancy, “Gayrimenkul sektöründe doğru yatırım yapmanın temel unsurlarını müşteri temsilcilerine aktararak, sektördeki güncel eğitimleri sağlayıp, doğru kararlar almanıza ve kazançlı yatırımlar yapmanıza yardımcı olmak” hedefiyle hizmete girdi. IDM Academy Consultancy, yurt dışındaki yatırımcıyı Kıbrıs’a çekmek isterken, Ada’nın tanıtımını da en iyi şekilde yapıp marka değerini arttırmayı birinci önceliği olarak görüyor. IDM Academy Consultancy, Ceo’su Murat Syma, şirketin kuruluş çalışmaları hakkında “Kıbrıs'ta yatırım yapma konusunda uzman ekibimiz, yatırımcıları doğru stratejilerle çekmek için özel projeler ve avantajlar sunuyor. Etkili bir satış takımı oluşturmak için deneyimli ve motive bir ekip oluşturuyoruz, böylece müşteri memnuniyetini maksimize ederek satışlarımızı artırıyoruz.” dedi. Davette IDM Academy Consultancy’nin müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler sunarak müşteri kazanma stratejilerini etkin bir şekilde uyguladığı ve müşterilerle doğrudan iletişim kurarak çözümleri birebir sunduğu vurgulandı.