Hulusi Belgü Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyeliğinden Ayrılıyor

Hulusi Belgü Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyeliğinden Ayrılıyor Hulusi Belgü Multi Turkey Yönetim Kurulu Üyeliğinden Ayrılıyor

Belgü Multi Turkey bünyesindeki çalışmalarına danışman kimliğiyle devam edecek.

Multi Turkey, Yönetim Kurulu üyesi Hulusi Belgü’nün 1 Ocak 2016 tarihi itibarıyla şirketteki görevinden ayrıldığını duyurdu.

Multi bünyesine 2010 yılında katılan Belgü, şirketin tüm projelerinin yönetiminde görev yapmış olup, 2014 yılından bu yana Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarını sürdürmekteydi. Belgü, önümüzdeki dönemde Multi Turkey’in projelerinde danışman kimliğiyle yer almaya devam edecek.

Multi Corporation CEO’su Jaap Blokhuis; “Hulusi Belgü’ye Türkiye’deki portföyümüzü genişletmek ve geliştirmek üzere yaptığı başarılı çalışmalar için teşekkür ediyoruz. Hulusi Belgü, Multi’nin, Türkiye’deki en iyi AVM portföylerinden biri olmasına yönelik birçok projede yer aldı. Kendisi yönetim kurulundaki görevinden ayrılsa dahi, danışman olarak bize destek verecek, bundan dolayı mutluyum.” dedi.

Hulusi Belgü ise, “Benim uzmanlık alanlarımdan biri de Türkiye’de alışveriş merkezleri geliştirmek. Şu anda Multi,  geliştirici kimliğinden yatırımcı ve yönetici kimliğine geçiş yaptığı için, benim de böyle bir değişiklik yapmam doğru bir karar oldu. Multi’de çok güzel bir dönem geçirdim ve bazı projelerle danışman olarak ilgilenmeye devam edeceğim. Tüm Multi çalışanlarına ve özellikle de Türkiye’deki çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.