Hipp’ten Anneler Gününe Özel Tatil Keyfi

Hipp’ten Anneler Gününe Özel Tatil Keyfi Hipp’ten Anneler Gününe Özel Tatil Keyfi

Anneler Günü'nde annelere ve çocuklara unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak isteyen HiPP Türkiye, Bebek ve Çocuk Dostu konsepti ile beğeni toplayan Gloria Hotels&Resort ile iş birliği yaptı. Anneler mutlu, çocuklar mutlu...

Organik içerikli beslenme ve bakım ürünleriyle annelere ihtiyaç duydukları güveni ve kaliteyi bir arada sunan HiPP, her gün olduğu gibi en özel günlerinde de annelerin yanında olmaya devam ediyor. Birçok ünlü anne influencer ve çocukları Anneler Günü'ne özel olarak Gloria Hotel&Resort'ta konforlu premium bir tatilin tadını çıkartacaklar.
1-13 yaş arasındaki çocuklara hayallerindeki tüm eğlenceyi sunacak şekilde tasarlanan otelde anneler deniz, kum ve güneş keyfi yaparken, çocuklar da bolca oyun ve eğlence havuzlarında gönüllerince eğlenecekler.
Organik atıştırmalıkları ve meyve suları ile çocukların ara öğünlerinde kurtarıcı olan HiPP ürünleri, güneş kremleri, masaj yağları ve nemlendirici bakım ürünleriyle hem anne hem de çocukların plaj çantasında yer alan vazgeçilmezleri olacak.