Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı

Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı

Türkiye’nin global emlak markası Gred, Londra’nın en prestijli projelerini Türk müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Gred, Mandarin Oriental, Bosphorus Hotel’de düzenlediği basın toplantısında sınırlı sayıda daire ve özel indirim avantajlarıyla “Holloway Park” ve “The Auria Notting Hill” projelerini satışa sundu. Toplantıda, Londra merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Knight Frank tarafından titiz bir çalışmayla dünya genelinde hazırlanan “Servet Raporu”nun 2024 yılı sonuçları da kamuoyuyla paylaşıldı.  

İngiltere’deki pek çok önemli projeyi uzun yıllardır avantajlı fiyat ve ön alım fırsatıyla Türk yatırımcılarla buluşturan Türkiye’nin global emlak markası Gred, “Holloway Park” ve “The Auria Notting Hill” projelerini Mandarin Oriental, Bosphorus Hotel’de gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı. Gred, iki önemli projenin tanıtımının yanı sıra, Türkiye iş ortağı Londra merkezli gayrimenkul danışmanlık firması Knight Frank tarafından titiz bir çalışmayla dünya genelinde hazırlanan “Servet Raporu 2024 Yılı Sonuçları”nı da Türk kamuoyuna sundu. Yoğun ilgi gören basın toplantısında Gred Kurucu Ortakları Knut Gaskjenn ve Meltem Türker’in yanı sıra; Peabody Grup Satış Direktörü Lisa Crush, Knight Frank Kıdemli Yardımcı Analisti Anna Ward ve Knight Frank Global Proje Satış Direktörü Logan Cordy de hazır bulundu. Basın toplantısının açılış konuşmasını yapmak üzere söz alan Gred Kurucu Ortağı ve CEO’su Meltem Türker, Türk müşterileri bir kez daha İngiltere’deki avantajlı projelerle buluşturacak olmanın heyecanıyla İstanbul’da bulunduklarını dile getirerek, tıpkı geçmişteki projelerinde olduğu gibi bu iki projede de yatırımcıların alırken kazanacağına dikkat çekti. Gred Kurucu Ortakları’ndan, (COO) Knut Gaskjenn ise ünlü mimarlar Allford Hall Monaghan Morris ve peyzaj mimarları Exterior Architecture tarafından vizyoner bir tasarımla geliştirilen Holloway Park’ın, bankları, piknik alanları, açık hava spor salonu ve çocuk oyun alanı ile de doğayla özdeşleşmiş bir proje olduğuna dikkat çekti. Notting Hill’de bulunan The Auria’nın ise Londra'nın en ikonik yerleşim bölgelerinden birinde olduğunu ifade eden Knut Gaskjenn, bu prestijli projenin ise vizyoner bir mimarinin ürünü olduğunu söyledi.

 
Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı Anna Ward, Logan Cordy, Meltem Türker, Lisa Crush,Kunt Gaskjenn (
Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı Feyzan Ersinan
Gred, Projelerini İstanbul’da Tanıttı Sinan Ertuğrul,Ali Özargun,Arzu Başaran,Reyhan Günel,Meltem Türker,Knut Gaskjenn,İrem Eyüpreisoğlu,Aslı Bayrak