Golfseverler Yooistanbul Bodrum Golf Cup’ta Buluştu

Golfseverler Yooistanbul Bodrum Golf Cup’ta Buluştu Golfseverler Yooistanbul Bodrum Golf Cup’ta Buluştu

Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzalı yooistanbul projesi ev sahipliğinde düzenlenen Bodrum Golf Cup, golf tutkunu isimleri bir araya getirdi.

Bodrum Golf ve Tenis Kulubü’nde bu yıl dördüncüsü düzenlenen yooistanbul Bodrum Golf Cup, Digicom Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit’in ev sahipliğinde 26-27 Ağustos’ta gerçekleşti. 

“Yaşayan Efsane" olarak adlandırılan Fransız tasarımcı "Phillippe Starck" imzasıyla İstanbul'un kalbi Boğaz'da yükselen yooistanbul projesi ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvada siyaset, cemiyet ve spor dünyasının önemli simaları; Mevlüt çavuşoğlu, Fikret ünlü, Fikret öztürk gibi isimler bu organizasyonda bir araya geldi.

Turnuvanın gala gecesinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit; "yooistanbul, İstanbul'un kalbi Boğaz'da, tam da İstanbul'un hak ettiği gibi bir proje. Yatay mimari ile inşa ettiğimiz yooistanbul, İstanbul'un değerine değer katmak üzere tasarlandı.  Bu sene Eylül ayının sonunda yooistanbul'da YAŞAM BAŞLIYOR. Bu nedenle ben ve ekip arkadaşlarım inanılmaz heyecanlı ve keyifliyiz. Turnuvamıza katılarak bizlere onur veren siz değerli golf sever dostlarımı mutlaka projeyi de görmeye bekliyorum" dedi.

Bayram öncesi golf severleri motive eden turnuvada yarışmayı kazanan isimlere;  Haker Group’un Türkiye Distribütörlüğünü üstlendiği Eight & Bob marka parfümler hediye edildi. Turnuvanın hediye sponsorluğunu üstlenen Eight&Bob markalı parfümlerin yüzyıllara dayanan hikayeleri, turnuva boyunca tüm golf severler tarafından ilgiyle takip edildi.  Turnuvanın gala gecesinde sahne alan Nur Ertürk davetlilere keyifli anlar yaşattı.

 

yooistanbul Bodrum Golf Cup 26 -27 Eylül 2017 turnuva sonuçları:

Nearest to Pin Kadınlar  : Aynur Kutal    

Nearest to Pin Erkekler : Necdet Soyer 

Longest Drive Kadınlar  : Esin Göğüş

Longest Drive Erkekler : İsmail Erdoğan

Kadınlar A Kategorisi : 1. Elif Kırçuval - 2. Arzu Narin - 3. Aynur Kutal

Kadınlar B Kategorisi: 1. Gaye ünal - 2. Zühra Kırımgeri - 3. Ebru Yalçınova

Erkekler A Kategorisi:  1. Hüseyin Demirağ  -  2. Hamdi Poyraz  - 3.Hüseyin Boyacı

Erkekler B Kategorisi:  1. Ahmet Atay  -  2. Can Atay - 3. Atilla Yurtkuran 

Erkekler C Kategorisi:  1. Yakup İçgören - 2. Erol Aktı - 3.Lütfi Varoğlu