Gloria Hotels Sahnesi Bayram Boyunca Ünlü İsimleri Ağırlayacak

 Gloria Hotels Sahnesi Bayram Boyunca Ünlü İsimleri Ağırlayacak Gloria Hotels Sahnesi Bayram Boyunca Ünlü İsimleri Ağırlayacak

Gloria Hotels & Resorts, Şeker Bayramı boyunca eşsiz konserlere ev sahipliği yapıyor. DJ David Şaboy, Berkay ve Tarık Sezer Orkestrası’nın muhteşem performanslarını lüks konaklama deneyimi ile buluşturarak, müzik ve dans dolu bir bayram tatili geçirmek isteyen misafirlerini unutulmaz bir deneyime davet ediyor. 

Lüks ve sadeliğin benzersiz uyumuyla eşsiz bir konaklama deneyimi sunan Gloria Hotels & Resorts, bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerini müzik ve eğlence dolu bir program ile ağırlıyor. 10 Nisan’da DJ David Şaboy’un muhteşem performansıyla başlayacak kesintisiz eğlence, 11 Nisan’da dillere dolanan şarkıları ve sahnesiyle Berkay, 12 Nisan akşamında ise Tarık Sezer Orkestrası eşsiz performansıyla Gloria Hotels & Resorts sahnesinde misafirlerle buluşuyor. Gloria Hotels & Resorts, güçlü sahne koreografilerinin ve konserlerin yer alacağı müzik ve dans dolu bir bayram tatili arayanların değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.
Keyifli bayram tatilini eğlenceli sahne performanslarıyla unutulmaz kılmaya hazırlanan Gloria Hotels & Resorts Belek’in doğa ile iç içe büyüleyici atmosferinde eşsiz bir tatil için siz de yerinizi ayırın.

Gloria Hotels & Resorts Şeker Bayramı Programı;
10 Nisan Çarşamba – DJ David Şaboy
11 Nisan Perşembe – Berkay
12 Nisan Cuma – Tarık Sezer Orkestrası