Gizem Ve Hakan Hatipoğlu Sevenleriyle Biraraya Geldi

Gizem Ve Hakan Hatipoğlu Sevenleriyle Biraraya Geldi Gizem Ve Hakan Hatipoğlu Sevenleriyle Biraraya Geldi

Sevgililer Günü için sevgilisine hediye almakta kararsızlık yaşayanlar, Türkiye’nin beğeniyle takip edilen çifti Gizem ve Hakan Hatioğlu ile Ayakkabı Dünyası’nın ÖzdilekPark İstanbul AVM mağazasında bir araya geldi. Gizem Hatipoğlu, kadınlara Ayakkabı Dünyası’nın birbirinden şık ve rahat ayakkabı modelleriyle hediye seçimlerinde yardımcı olurken, Hakan Hatipoğlu da erkeklere özel seçtiği Sevgililer Günü hediyeleriyle kadın tüketicileri yönlendirdi. Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti, sevgilisine stil sahibi bir hediye almak isteyenlere eşlik ederken eğlence dakikalar yaşandı.

Televizyon dünyasının sevilen isimlerinden Gizem ve Hakan Hatipoğlu, Sevgililer Günü alışverişinde çiftlere destek olabilmek için Ayakkabı Dünyası’nın özdilekPark İstanbul AVM mağazasında tüketiciler ile buluştu. Her tarza hitap eden ürünleriyle Ayakkabı Dünyası, sevgi ve aşkın en çok konuşulduğu Sevgililer Günü’nü özel kampanyası ve sürpriz hediyeleriyle alışveriş şenliğine dönüştürdü.

 

Hatipoğlu çifti, Sevgililer Günü hediyesi için kararsızlık yaşayanlara ayakkabı seçimlerinde yardımcı oldu. Tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Gizem ve Hakan Hatipoğlu, ayakkabıya olan tutkularından da bahsettiler. Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin Sevgililer Günü mesajıyla devam eden etkinlikte, tüketiciler Ayakkabı Dünyası’nın özel kampanyalarıyla da buluştu. Gizem ve Hakan Hatipoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen etkinlik, Sevgililer Günü alışverişini eğlenceli hale getirdi.