Gelini Söyledi, Kayınvalidesi Çekti

Gelini Söyledi, Kayınvalidesi Çekti Gelini Söyledi, Kayınvalidesi Çekti

Hera, kayınvalidesi Serpil Doğulu'nun karşısında sahnede ilk sınavını verdi. Kuzey Kıbrıs'ın turizm bölgesi olan Bafra'da, ilk defa bir otel projesinde oda tapusu alma imkanı sunan Dem's Construction Hera projesi’nin tanıtımı, Ozan Doğulu orkestrası ve Hera'nın şarkılarıyla yapıldı.  

Ozan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu’nun da misafir olarak katıldığı gecede Doğulu, gelini Hera'yı alkış yağmuruna tuttu. Hera sahnede şarkılarını söylerken Serpil Doğulu cep telefonu ile aralıksız çekim yaptı.

Gecenin misafirleri arasında Hera'nın ablası Rabia Aslan da vardı. Kıbrıs'ın duayen sanatçısı Hasan Pala, kendisi gibi şarkıcı kızı Beste Korkmaz "Mağusa Limanı" şarkısını söylerken duygusal anlar yaşandı.

Gecenin sunucusu Pınar Altuğ'un dans hocası Burcu Yüce, Hera projesine özel hazırladığı dans gösterileri ile inanılmaz anlar yaşattı.

KIBRIS’IN KANATSIZ MELEKLERİNE TAM DESTEK

DEM’S CONTRUCTION Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Can, Adıyaman'da konakladıkları otelin deprem nedeniyle yıkılması sonucu yaşamını yitiren 35 kişilik voleybol takımı adına kurulan Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne, Venice projesinden bir dairenin gelirini hediye edeceğini belirtti.