Gamze Özlü: “Yılın Gayrimenkul Broker’ı” Seçildi, Aldığı Bu Ödülle Zirvedeki Yerini Korudu

Gamze Özlü: “Yılın Gayrimenkul Broker’ı”  Seçildi, Aldığı Bu Ödülle Zirvedeki Yerini Korudu Gamze Özlü: “Yılın Gayrimenkul Broker’ı” Seçildi, Aldığı Bu Ödülle Zirvedeki Yerini Korudu

Gamze Özlü Luxury Real Estete Group Kurucusu Gamze Özlü, Nigella Klass Ödülleri töreninde “Yılın Gayrimenkul Broker’ı” ödülüne layık görülen isim oldu. Gamze Özlü, ödülünü başarılı sanatçı İsmail Özkan’ın ellerinden aldı.  

Özellikle lüks konut alanındaki uzmanlığıyla hem yurt içi hem de yurt dışı yatırımcılara avantajlı yatırım fırsatları sunan, aynı zamanda girişimci kişiliğiyle son dönemin gözde yatırımlarından “Tiny House” alanında da kendi markasını kuran Gamze Özlü Luxury Real Estate Group Kurucusu Gamze Özlü, “Yılın Gayrimenkul Broker’ı” ödülünü almaya hak kazandı. Başarılı iş kadınına ödülünü ünlü sanatçı İsmail Özkan verdi. Sahneye çıktığı ilk andan itibaren zarafetiyle konukları kendisine hayran bırakan Gamze Özlü’nün heyecanı da yüzünden okundu. Ödülünü aldıktan sonra bir konuşma gerçekleştiren Gamze Özlü, “Markamın buralara gelmesinin en önemli sebebi tabii ki çok çalışmam. Bu özel gecede beni yalnız bırakmayan oğlum Efe ve en büyük destekçim olan kız kardeşim Hande’ye, başta bir aile gibi olduğum Klass Magazin’e ve buradaki bütün dostlarıma tek tek teşekkür ediyorum.” dedi. Başarılı iş kadını ödül töreni sonrasında da diğer davetlilerin tebrikleri kabul etti. 
Gamze Özlü: “Yılın Gayrimenkul Broker’ı”  Seçildi, Aldığı Bu Ödülle Zirvedeki Yerini Korudu Gamze Özlü
Gamze Özlü: “Yılın Gayrimenkul Broker’ı”  Seçildi, Aldığı Bu Ödülle Zirvedeki Yerini Korudu İsmail Özkan, Gamze Özlü