Gamze Özlü: Sektöründeki Bilgisi Ve Tecrübesiyle Televizyon Kanallarının Aranılan Yüzü

Gamze Özlü:  Sektöründeki Bilgisi Ve Tecrübesiyle Televizyon Kanallarının Aranılan Yüzü Gamze Özlü: Sektöründeki Bilgisi Ve Tecrübesiyle Televizyon Kanallarının Aranılan Yüzü

Başarılı Çalışmalarıyla Dikkat Çeken Ve Kendi Adını Taşıyan Gamze Özlü Group Real Estate ile yurt içinden ve yurt dışından yatırımcılara özellikle lüks konut ve arsa satışları konularında gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren Gamze Özlü, sektöründeki bilgisiyle fikirlerine başvurulan bir isim. Sık sık televizyon programlarında ya da ana haber bültenlerinde fikirlerine başvurulan Gamze Özlü açıklamalarıyla da sektöre yön veriyor.  

İstanbul’un dört farklı noktasında 20’den fazla gayrimenkul danışmanı ile birlikte çalışmalarını sürdüren, bunun yanında son dönemde popüler hale gelen ‘Tiny House’ ile ilgili de başarılı projelere imza atan Gamze Özlü, katıldığı televizyon programları ve ana haber bültenlerinde sektöre dair verdiği bilgilerle dikkat çekiyor. Mesleğindeki başarısı ve tecrübelerinin yanı sıra sunduğu bütüncül çözümlerle gayrimenkul yatırımlarının her aşaması hakkında bilgi sahibi olan Gamze Özlü, sık sık görüşüne başvurulan bir isim haline gelirken verdiği bilgilerle de hem insanları bilgilendiriyor hem de sektörün dinamiklerini yönlendiriyor. Son dönemde çok hareketli olan konut yatırımlarının yanı sıra arsa ve ‘tiny house’ yatırımları hakkında da görüşlerini belirten Gamze Özlü, daralan piyasanın yeni fırsatlar sunacağını dile getirirken yatırım yapmak isteyenlerin de bu fırsatları takip etmesi gerektiğini söylüyor.