Fatma Dursun Ödül Töreninden Sonra Başarisini Dubai’yi Gezerek Kutladi

Fatma Dursun Ödül Töreninden Sonra Başarisini Dubai’yi Gezerek Kutladi  Fatma Dursun Ödül Töreninden Sonra Başarisini Dubai’yi Gezerek Kutladi

Dünyanın dört bir yanından gelen danışanlarına tecrübeli ekibiyle kaliteli bir saç tedavisi hizmeti sunan Fatma Dursun Hair Transplant Kurucusu Fatma Dursun, ‘International Hair Center of the Year – Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi’ ödülünü almak için gittiği Dubai’de şehrin turistik yerlerini gezerek başarısını kutladı. Let’s Talk Business Club’ın düzenlediği ‘International Business Awards töreninde “Yılın Uluslararası Saç Ekim Merkezi” ödülünü kazanan Fatma Dursun, bir kez daha uluslararası arenada ödül almanın gururunu yaşadı. DoubleTree by Hilton Dubai Al Jadaf’da gerçekleşen ödül töreninde Türkiye’yi temsil eden ve gecede ödüle layık görülerek büyük bir mutluluk yaşayan FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, törenin ardından Dubai’nin dünyaca ünlü turistik yerlerini gezerek başarısını kutladı. Gezi tutkunu olan ve daha önce de birçok ülkeye seyahat eden başarılı iş kadını, Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan ve her yıl farklı ülkelerden milyonlarca turisti ağırlayan Dubai’nin en dikkat çekici noktalarını ziyaret ederek sıra dışı bir deneyim yaşadı.  

ÇÖL SAFARİSİ YAPTI
Ödül töreninin ardından Dubai’de bölgeye özgü bir aktivite olan çöl safarisi yapan ve adrenalin dolu bir gün geçiren Fatma Dursun, dünyanın en yüksek binası olan ve görkemli mimarisiyle görenleri kendisine hayran bırakan Burj Khalifa’yı da ziyaret etti. Burada fotoğraf çekerek bu özel anı ölümsüzleştiren Fatma Dursun, daha sonrasında Dubai Mall’u gezmeyi de ihmal etmedi. Burada bir süre mağazaları gezerek alışveriş yapan ve dünyaca ünlü markaların ürünlerini inceleyen başarılı iş kadını daha sonra alışveriş merkezi içerisinde bulunan ve dünyaca ünlü bir restoran olan Trove’da yemek yedi. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Trove’de keyifli bir akşam geçiren Fatma Dursun, ödül töreninin ve iş seyahatinin yorgunluğunu Dubai’nin eşsiz noktalarını gezerek attı.