Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi

Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi

BKM Organizasyonu ile, bu yıl Maximum Kart ana sponsorluğunda 5. kez düzenlenen İstanbul Komedi Festivali; geçtiğimiz akşam Maximum Uniq Box’da, festivale özel olarak hazırlanan etkinliklerden “İş’in Komiği”nde imparator Fatih Terim, Türk futbolunu ulusal ve uluslararası arenalarda başarıyla temsil eden Arda Turan ve Ümit Davala’yı, Doğa Rutkay moderatörlüğünde seyirci ile buluşturdu!  

Yılmaz Erdoğan, Fulya Terim, Merve Terim Çetin, Buse Terim Bahçekapılı & Volkan Bahçekapılı, Aslıhan Doğan Turan, Okan Turan, Katre Turan, Devrim Ozkan, Ali Çika ve Kerimcan Kamal gelen konuklar arasındaydı.
Sahada yaşanan heyecan dolu dakikalar, bu kez İstanbul Komedi Festivali etkinlikleri kapsamında Maximum Uniq Box’da salonu dolduran binlerce izleyici ile kahkkaha dolu anılara dönüştü. Kat ettikleri kariyerleri ile milyonların kalbinde taht kurmuş, mücadelenin, inancın, disiplinin ve azmin sembolü Fatih Terim, Arda Turan ve Ümit Davala, Doğa Rutkay moderatörlüğünde Maximum Uniq Box’da adeta tarih yazdı. Futbol dışında ilk kez “İş’in Komiği” adlı bu özel projede sahnede buluşan futbolun devleri, katılımcılara unutamayacakları bir gece yaşattılar.
Hayatı boyunca pek çok değerli sıfatı adının önüne yazdırmış, ama tüm dünyanın onu tanıdığı adı ile imparator Fatih Terim, futbolun yıldız isimlerinden Arda Turan ve Ümit Davala ile beraber, tüm ünvanlarından arınmış olarak seyircinin soruların yanıtladı. Samimi sohbet, seyircilerin kahkahaları eşliğinde eşsiz bir gösteriye dönüştü.
 
Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Yılmaz Erdoğan
Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Merve Terim Çetin-Fulya Terim
Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Volkan-Buse Bahçekapılı
Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Aslıhan Doğan Turan-Okan Turan-Katre Turan
Fatih Terim, Arda Turan, Ümit Davala: İstanbul Komedi Festivali’nde Şampiyonlar Ligi Devrim Ozkan