Fairmont Quasar İstanbul’da Büyülü Bir Yılbaşı

Fairmont Quasar İstanbul’da Büyülü Bir Yılbaşı Fairmont Quasar İstanbul’da Büyülü Bir Yılbaşı

Fairmont Quasar İstanbul, Ukiyo veya Aila’da eşsiz bir yılbaşı yemeğinden yılbaşı konaklama paketlerine ve yılın ilk brunch’ına kadar şehrin tam kalbinde yeni yıl ruhunu tüm ışıltısıyla yaşatacak benzersiz programlar sunuyor.  

Ukiyo’da ışıltılı bir yılbaşı
Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan, panoramik Boğaz manzarası ve kentin ışıklarının buluştuğu Ukiyo’da Executive Chef Ercan Yamantürk’ün hazırladığı Asya esintili yılbaşı menüsü ve DJ Tuğçe Toros’un hareketli ritimleri eşliğinde yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapabilirsiniz.  

Aila’da sınırsız eğlence
Michelin Rehberi İstanbul 2023’de tavsiye edilen restoran seçilen Aila, Mutfak Şefi Kemal Can Yurttaş’ın Anadolu mutfağından hazırladığı yılbaşı menüsü ve Pelin Yılmaz ve Orkestrası’nın en sevilen Türkçe pop şarkılardan oluşan programıyla yeni yılı sınırsız eğlenceyle karşılamak isteyenleri bekliyor.

Gece yarısından sonra Aila ve Ukiyo’daki yeni yıl kutlamaları Marble Bar’da DJ perfomansı eşliğinde tüm hızıyla devam edecek.

Yılbaşı konaklama paketleri
Fairmont Quasar Istanbul, yeni yılı sevdikleriyle geçirip aynı zamanda lüksün tadını çıkarmak isteyenler için hazırladığı, zarif tasarımlı oda veya süitlerde konaklama, yılbaşı yemeği, yeni yılın ilk brunch’ı ve dinlendirici bir masajı da içeren özel konaklama paketleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Yeni yılın ilk brunch’ı
Eğlenceli bir yılbaşı gecesinin ardından, yeni yılı keyifle karşılamak isteyenler için Aila, 1 Ocak 2023, Pazar günü 12.00 - 15.00 saatleri arasında Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler ve canlı müzikle renklenen muhteşem bir brunch sunuyor. 
Fairmont Quasar İstanbul’da Büyülü Bir Yılbaşı Ukiyo
Fairmont Quasar İstanbul’da Büyülü Bir Yılbaşı Fairmont