Fairmont Quasar İstanbul'da Büyülü Bir Yılbaşı

Fairmont Quasar İstanbul'da Büyülü Bir Yılbaşı Fairmont Quasar İstanbul'da Büyülü Bir Yılbaşı

Fairmont Quasar Istanbul, Aila’da eşsiz bir yeni yıl yemeğinden yılbaşı konaklama paketlerine ve yılın ilk brunch’ına kadar şehrin tam kalbinde yeni yıl ruhunu tüm ışıltısıyla yaşatacak benzersiz programlar sunuyor.

Michelin Rehberi İstanbul 2024 tavsiyesi olan Aila, Mutfak Şefi Kemal Can Yurttaş’ın Anadolu mutfağından esinlenerek hazırladığı yılbaşı menüsü ve Pelin Yılmaz ve Orkestrası’nın en sevilen Türkçe pop şarkılarından oluşan programıyla yeni yılı sınırsız eğlenceyle karşılamak isteyenleri bekliyor.

Aila’daki yeni yıl kutlamasının yanısıra dileyenler Ukiyo’da lezzetli atıştırmalıklar ve DJ Yunus Yüksel’in coşku dolu performansı eşliğinde eğlenceye tüm hızıyla devam edecek.

Yılbaşı Konaklama Paketleri
Fairmont Quasar Istanbul, yeni yılı sevdikleriyle geçirip aynı zamanda lüksün tadını çıkarmak isteyenler için hazırladığı özel konaklama paketleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Yeni Yılın İlk Brunch’ı
Eğlenceli bir yılbaşı gecesinin ardından, yeni yılı keyifle karşılamak isteyenler için Stations, 1 Ocak 2024, Pazartesi günü Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler ve canlı müzikle renklenen muhteşem bir brunch sunuyor.